SAKARYA HABERLERİ

Sakarya Valiliği, Şehit Yakınları Ve Gazileri Yemekte Buluşturdu

IHA
30.10.2015 - 12:40Son Güncelleme :
IHA

Sakarya’da şehit yakınları, gaziler ve engelli dernek temsilcileri Sakarya Valiliği tarafından verilen yemekte bir araya geldi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 92. Yıldönümü kutlamaları kapsamında Sakarya Valiliği tarafından, şehit yakınları, gaziler ve engelli dernek temsilcilerine yemek programı düzenlendi. Geniş katılımla gerçekleştirilen program, İhsaniye Camii İmamı Suat Tekeoğlu’nun yaptığı Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Programın devamında Sakarya İl Müftü Yardımcısı Yusuf Akkuş tarafından şehitler için dua yapıldı.
Programda misafirlerin masalarını tek tek dolaşarak ‘hoş geldiniz’ diyen Vali Hüseyin Avni Coş, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Coş konuşmasında “Bir ve bütün yaşamak için, tek bayrak, tek vatan, tek millet olmak için, bayrağımızın vatanımızın her köşesinde özgürce dalgalanabilmesi için, milletimizin gücünü dünyaya gösterebilmek için Cumhuriyetin 92. Yılında da milletimiz ve devletimiz var gücüyle çalışmaktadır” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Sakarya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Sakarya ilinden Sakarya Valiliği, Şehit Yakınları Ve Gazileri Yemekte Buluşturdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 12 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sakarya Valiliği, Şehit Yakınları Ve Gazileri Yemekte Buluşturdu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı