« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saidou Fransa yolunda

Galatasaray'ın Kamerun Milli Takımı'nda forma giyen oyuncusu Alioum Saidou'nun menajeri Abdullah Kılınç, Fransa'dan 4 kulüple gelecek sezon için transfer görüşmeleri yaptıklarını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Abdullah Kılınç, devre arasında İstanbul'a geldiğini ve Galatasaray Kulübü'ne başvurarak gelecek sezon için görüşme talebinde bulunduğunu ifade ederek, “Ancak şu ana kadar bana geri dönmediler. Tahmin ediyorum bu durum kulüp içi sorunlardan kaynaklanıyor. Ben de bunun üzerine gelecek sezon için Fransa'da kulüplerle görüşmelerime başladım ve son noktaya geldik” dedi.

Fransa Ligi takımlarından Marsilya, Monaco, Nantes ve Paris Saint Germain ile görüşmelerini sürdürdüğünü anlatan Kılınç, “Şu anda sadece tercih yapmak durumdayız. Prensipte anlaşmak için söz konusu kulüpler arasından birini seçeceğiz. Ancak, yine de öncelikle Galatasaray ile görüşeceğiz” diye konuştu.

Abdullah Kılınç, Saidou'nun yoğun bir kamp dönemi geçirdiğini ve şu anda Kamerun'da olduğunu da ifade ederek, “Hafta sonundan önce Türkiye'ye dönmesi zor gözüküyor. Bir hayli yorgun durumda. Ancak kendisi çok formda” ifadesini kullandı.

Kılınç, Saidou'nun henüz Türkiye'ye gelmemesinin, kulüpte yaşanan ekonomik sorunlardan kaynaklanmadığını vurgularken, takımdaki bazı yabancı oyunculara ödeme yapıldığı şeklindeki haberleri duyduğunu, ancak kendilerine şu ana kadar bir ödeme gerçekleşmediğini sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler