Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Sahte rakı dün 2 can daha aldı

  Hürriyet Haber
  07 Mart 2005 - 01:15Son Güncelleme : 07 Mart 2005 - 01:15

  İstanbul’da piyasaya sürülen sahte rakıdan içtiği için tedavi gören iki kişi daha dün yaşamını yitirdi. Böylece İstanbul’da sahte rakı olayı patlak verdikten sonra ölenlerin sayısı 19’a yükseldi, aynı günlerde ölen 4 kişinin sahte rakıdan hayatını kaybedip kaybetmediği henüz tespit edilemedi.

  TEKSTİL işiyle uğraşan üç çocuk babası Mikail Akalp,Gaziosmanpaşada’ki Dem Restaurant’da geçen hafta başında sahte rakı içtikten sonra rahatsızlandı. Esenyurt’taki evinde fenalaşan 41 yaşındaki Mikail Akalp, ailesi tarafından Avcılar Hospital’a kaldırıldı. Daha sonra Silivri Özel Millet Hastanesi’ne sevkedilen Mikail Akalp, tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde dün yaşamını yitirdi.

  Yine sahte rakı içtiği için rahatsızlanarak Avcılar Hospital’a kaldırılan İsmail Köseoğlu’da tedavi gördüğü hastanede dün sabah hayatını kaybetti. Köseoğlu dün Silivri’de düzenlenen törenin ardından gözyaşları arasında toprağa verildi. Sahte rakıdan zehirlenip hastanelerde tedavisi süren 19 kişiden 5’inin de durumunun ağır olduğu bildirildi.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı