"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Sahneye prezervatif attılar

"O Şimdi Asker" şarkısıyla ünlenen Tuğba Ekinci, geçtiğimiz günlerde konser için Hamburg’a gitti. Docks Club’ta düzenlenen konserde bir de tatsızlık yaşandı.

Sabaha karşı 03.00’te sahne alan şarkıcının "O Şimdi Asker"i söylediği sırada birkaç izleyici sahneye prezervatif atınca Ekinci sinirlendi. Bunun üzerine şarkısını kesen Ekinci, "Kim attıysa çıksın ortaya, para vereceğim. Kim bu terbiyesizler" dedi ama bu kez de gençlerin hepsi bir ağızdan "Ben attım" diye bağırdı. Şarkıcı, ortalık yatıştıktan sonra konserine kaldığı yerden devam etti.

Bu görüntülerde ne var

Gamze Özçelik ile Gökhan Demirkol’un davası sürerken, Demirkol’un avukatı Ömer Yeşilyurt yeni bir iddiada /images/100/0x0/55ea64d3f018fbb8f87d0db4bulunmuştu. Yeşilyurt, Gamze Özçelik’in nişanlısı Mehmet Mutlu ile Mikanos Adası’nda çekilen görüntülerine ulaştıklarını belirtip "Sanıyorum biraz mazoşistlik var" demiş, ardından delil olarak mahkemeye bu görüntüleri sunmuştu. Merak uyandıran işte bu görüntüler, önceki akşam Star Haber’de yayınlandı. Gamze Özçelik ve Mehmet Mutlu’yu Cava Paradiso adlı gece kulübünde eğlenirken gösteren, Özçelik’in kendi el kamerasıyla çektiği ve bir ara kameraya "Şu anda saat sabahın 07.00’si" dediği görüntülere Mehmet Mutlu’nun yorumu şöyle oldu: "Bu görüntülerde ne var ki? Biz oraya eğlenmeye gittik ve bir beach club orası. Dans ettik. Çevremizde Türk arkadaşlarımız da vardı. Hepsi bu. Bu görüntülerin ne amaçla verildiğini bilmiyorum."

Pencere ustası

Geçtiğimiz günlerde Tüyap Beylikdüzü fuar merkezinde gerçekleşen pencere fuarında, Günel PVC pencere standının tanıtımını Vahe Kılıçarslan yaptı. Tanıtımı iş tulumuyla yapan manken, "PVC pencere işini iyice öğrendim. Bu işin ustasıyım, pencere hastasıyım diyebilirim" dedi. Kılıçarslan, birlikte fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları da kırmadı.

İlk ayak tamamlandı

Bu yıl 50’nci yaşını kutlayan İstanbul Atlı Spor Kulübü ile 10’uncu yaşını kutlayan Kemer Golf & Country Club tarafından gerçekleştirilen 2006 Kış Binicilik Engel Atlama Festivali’nin ilk ayağında dereceye girerek ödül almaya hak kazanan biniciler belli oldu. Türk binicilik tarihinde iki büyük kulübün ilk defa lig usulüyle ve festival şeklinde düzenlediği bu etkinlikte dereceye girenlere ödülleri, her yarışma sonrasında düzenlenen törenle verildi. Deutsche Bank, MontBlanc, Michael Whitaker, Power Grup ile Baban Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş’nin ana sponsorluğunda düzenlenen 2006 Kış Binicilik Engel Atlama Festivali aralıklarla 6 hafta devam edecek.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI