Sahnede TV kıran fütürist Türkiye'ye geliyor

Hürriyet Haber
11.05.2010 - 14:39 | Son Güncelleme:

Marketing Management Institute tarafından beş yıldır düzenlenen ve sektörün "tek" interaktif pazarlama okulunda verilecek olan eğitimlerin son modülüne dünyaca ünlü teknoloji fütüristi ve trend analisti Nils Müller'i getirecek.

2 Haziran’da düzenlenecek olan modülde konuşacak olan Müller, Global Trendler ve İnteraktif Dünyaya Yaratıcı Bakış Konferansı’nda söz alacak.

“İnteraktif Dünyaya Yaratıcı Bakış ve Global Trendler” başlıklı bir sunum da yapacak olan Müller geçtiğimiz yıl düzenlenen İnteraktif Pazarlama Zirvesi’nde geleneksel mecranın bitişini sembolize eden televizyonu sahnede kırdığı sunumuyla da hatırlanıyor.

Konferansın ikinci bölümünde ise daha önce denenmemiş bir formatta Müller ve TrendONE ekibi bir de workshop yapacak. Sunumunda Nils Müller ile birlikte sahnede yer alacak olan Sven Tollmien ise katılımcılara yaratıcı fikirler eşliğinde dünya turu yaptıracak. Gezinin destinasyonları arasında ise İsrail, Avustralya, Rusya, Kore, Güney Amerika, ABD, Almanya ve Türkiye bulunuyor.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı