Gündem Haberleri

  Sahnede çocuk düşürdü!

  Hürriyet Haber
  12.11.2009 - 10:27 | Son Güncelleme:

  Eşi Onur Şan’dan çocuk sahibi olabilmek için bir süredir tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilen Seda Sayan’ın geçen ocak ayında hamile kaldığı fakat bebeğini Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserinde, sahnede düşürdüğü ortaya çıktı.

  Seda Sayan / Foto Galeri

   

  Seda Sayan’ın cuma günü yayınlanacak olan “Yalnız Değilsiniz” adlı programına katılan Rahşan Gülşah’ın köşesinde yazdığı habere göre, Sayan program sırasında “Gazeteciler beni sürekli ‘Farklı hastanelerde tüp bebek yaptırıyor’ diye yazıyor. Ama benim sağlığım yerinde ve çocuk sahibi olmak için başka tedaviler gerekiyor. Onları yaptırıyorum” diye isyan etti.

   

  TUVALETİNİ KÜVETTE YIKAMIŞ

   

  Programın ardından Rahşan Gülşah’a, eşinden çocuk sahibi olmak istediğini, geçen ocak ayında hamile kaldığını söyleyen Sayan, bebeğini şubat ayında Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdiği konser sırasında, sahnede düşürdüğünü anlattı. Konserin sonlarına doğru durumu fark eden Sayan, tuvaletini küvette yıkamak zorunda kaldı. Bu olay sonrasında rahminin duvarının karın zarına yapışık olduğu ve kistler oluştuğu belirlenen Sayan, dört kez ameliyat masasına yattı.

  Gülşah'ın söylemine göre, sağlığına yeniden kavuşan 45 yaşındaki Sayan, en yakında yeniden çocuk sahibi olmak istiyor.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı