KARABÜK HABERLERİ

Şahin Sakem Şubesini Hizmete Açtı

IHA
09.10.2015 - 18:41Son Güncelleme : 09.10.2015 - 18:42

AK PARTİ GENEL BAŞKAN YARDIMCISI MEHMET ALİ ŞAHİN SAKEM ESENTEPE ŞUBESİNİN AÇILIŞINI YAPTI

IHA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili adayı Mehmet Ali Şahin, Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi’nin (SAKEM) Esentepe şubesinin açılışını yaptı.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, "Türkiye’nin geçtiğimiz şu süreçte belirsizliklere ve gelecekle ilgili endişe duymaya hiç tahammülü yok, bu lüksümüz de yok. Kendi içinde uyumlu bir hükümetle Türkiye’yi 2019’a, hatta 2023’lere taşımamız lazım" dedi.
Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM) Esentepe Şubesi’nin açılışında konuşan Şahin, daha önce bu tür yerlerin açılmasının yasal olarak mümkün olmadığını söyleyerek, “AK Parti gelene kadar belediye başkanlarının görevi çöp toplamaktan ibaretti. Yasalar imkan vermiyordu. Eğer bu tür faaliyetler içerisinde girmiş olsaydınız, size zimmet çıkardı. Gelir müfettişler, ’siz yasada size verilmeyen bu tür faaliyetlerde nasıl bulundunuz? Harcama yapmışsınız ve bunu geri ödeyeceksiniz’ diye size zimmet çıkarırdı. İşte AK Parti’nin farklarından bir tanesi de burada yatıyor. Bizim iktidarımız döneminde belediyeler arasında bir ayırım yapmadık ve belediyelere bu tür hizmet etme imkanlarını tanıdık” dedi.
Şahin, AK Parti seçim beyannamesinin açıklandığını, beyannamede proje geliştiren gençlere 50 bin lira karşılıksız para vereceklerini, 50 bin liranın yetmemesi durumunda 100 bin liraya kadar faizsiz kredi kullanma imkanı sunulacağını da dile getirerek, esnaf olmak isteyen kadınlara da 30 bin liraya kadar işletme sermayesi vermeyi planladıklarını anlattı.
TÜRKİYE’NİN GELECEKLE İLGİLİ ENDİŞE DUYMAYA HİÇ TAHAMMÜLÜ YOK
1 Kasım seçimlerinde sandıktan tek parti iktidarı çıkması gerektiğini ifade eden Mehmet Ali Şahin, “Türkiye’nin geçtiğimiz şu süreçte belirsizliklere ve gelecekle ilgili endişe duymaya hiç tahammülü yok, bu lüksümüz de yok. Kendi içinde uyumlu bir hükümetle Türkiye’yi 2019’a, hatta 2023’lere taşımamız lazım. Bunun için 1 Kasım seçimleri ülkemiz için son derece önem arz ediyor. Türkiye’nin etrafı ateş çemberi içinde. Süper güçler bilek güreşine giriştiler, hemen sınırımızın ötesinde. O bakımdan kendi içinde uyumlu bir tek partinin iktidarına her zamankinden daha çok muhtacız" dedi.
Konuşmaların ardından Şahin, beraberinde Safranbolu ilçe Başkanı Dr. Necdet Aksoy ve diğer davetlilerle birlikte SAKEM şubesinin açılışını yaparak, şube binasını gezdi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Şahin Sakem Şubesini Hizmete Açtı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 09 Ekim 2015 tarihinde saat 18 41’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şahin Sakem Şubesini Hizmete Açtı haberi güncellenecektir.

KARABÜK İLÇELERİ
  KARABÜK NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Eylül 2017, Salı
  • İmsak
   04:44
  • Guneş
   06:26
  • Öğle
   12:55
  • İkindi
   16:22
  • Akşam
   19:01
  • Yatsı
   20:31
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı