TEKİRDAĞ HABERLERİ

Şahin Bloomberg TV’ye Konuk Oldu

IHA
04.09.2015 - 11:39Son Güncelleme :

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Bloomberg Tv'nin konuğu oldu.

IHA

Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, amaçlarının Trakya’da potansiyel girişimcilik ruhu taşıyan vatandaşların bölge dışına göç etmeden fikirlerini gerçekleştirebilecekleri bir mecrada destekleri olmak olduğunu söyledi.
Trakya Bölgesi’nde girişimcilik hareketini başlatacak işbirliği protokolü 25 Ağustos Salı günü Kırklareli’nde gerçekleştirilen imza töreniyle Danışman Banka TEB ve Trakya Kalkınma Ajansı arasında imza altına alınmıştı. İmza töreni öncesi gerçekleşen bir dizi röportaj, canlı yayın bağlantılarının sonrasında Bloomberg Tv’den Sami Altınkaya, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve TEB KOBİ Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz’u “Çıkış Yolu” programına konuk etti.
“TRAKYA BÖLGESİ’NDE KATMA DEĞERİ YÜKSEK GİRİŞİMCİLİĞİN GELİŞTİRİLMESİ PLANLANIYOR”
Trakya Bölgesi’nin girişimcilik ortalamasını Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmak ve ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla yola çıkılan ‘Yeni işim Girişim’ programının tüm detaylarının paylaşıldığı program boyunca merak edilenleri cevaplayan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin , “Amacımız, Trakya’da potansiyel girişimcilik ruhu taşıyan vatandaşlarımızın bölge dışına göç etmeden fikirlerini gerçekleştirebilecekleri bir mecrada destekleri olmak. Bölgedeki ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler, teknoparkların güç birliğini yaptığı Yeni İşim Girişim Programı ile Trakya Bölgesi’nde katma değeri yüksek girişimciliğin geliştirilmesi planlanıyor’’ dedi.
‘’Yeni İşim Girişim’’ programı hakkında merak edilenleri Bloomberg Tv sunucusu, gazeteci Sami Altınkaya ile paylaşan Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin’in gerçekleştirdiği röportajın tamamının 5 Eylül 2015 Cumartesi günü saat 13.30’da Bloomberg yayınlanacağı bildirildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Şahin Bloomberg TV’ye Konuk Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 11 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Şahin Bloomberg TV’ye Konuk Oldu haberi güncellenecektir.

  TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ
  21 Ekim 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:40
  • Guneş
   07:20
  • Öğle
   13:06
  • İkindi
   16:05
  • Akşam
   18:29
  • Yatsı
   19:58
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı