Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şahin: Aziz Yıldırım dikkatli olsun

İbrahim Kutluay'ın transferinden dolayı yaşadıkları memnuniyeti dile getiren İTÜ Rektörü Prof. Dr. Muhammed Şahin, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'a da uyarıda bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Şahin, konuşmasında, “İbrahim'in takımımıza büyük katkı sağlayacağına olan inancımız tam. Ayrıca ikimizin ortak noktaları da var. İkimizin de birer çocuğu var ve yine ikimizin de eşleri ikinci bebeği bekliyor. Bu bebekler İTÜ'ye uğurlu gelecek. Ben İTÜ'nün yeni sezonda Beko Basketbol Ligi'ne çıkması içi ne gerekiyorsa yapmaya söz veriyorum” diye konuştu.

İbrahim Kutluay'a, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın sözlerinin hatırlatıldığı sorunun ardında söz alan Şahin, “İbrahim Kutluay artık İTÜ'lüdür ve Aziz Yıldırım onunla ilgili konuşurken artık daha dikkatli olmalı. Çünkü arkasında İTÜ camiası var. Eğer İbrahim parayı tercih etseydi, bugün başka yerlerde olurdu” ifadelerini kullandı.

Öte yandan, İTÜ Spor Kulübü'nde hem oyuncu olarak forma giyen, hem de takım genel menajerliğini yürüten Harun Erdenay, İbrahim'in eski arkadaşı olduğunu ve aynı formayı giyecek olmaktan dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirerek, “Takım olarak Avrupa'nın en önemli oyuncularından birini transfer ettik. Birlikte İTÜ'yü önce Beko Basketbol Ligi'ne, daha sonra da başarılı eski günlerine taşıyacağız” şeklinde konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler