Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şahbaz: "Eskişehirspor'da transfer bitmez"

Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, yaptıkları transferlerle eksiklerini giderdiklerini söyledi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Eskişehirspor Kulübü Basın Sözcüsü Erdal Şahbaz, “Lige verilen arayı en iyi şekilde değerlendirip Gençlerbirliği maçına hazırlanarak, kendi evimizde hanemize 3 puanı yazdırmayı istiyoruz” dedi.

Şahbaz, Atatürk Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında, Mersin İdmanyurdu maçında, takımının kendine yakışan futbolu ortaya koyduğunu belirterek, maçın sonucunun Eskişehirspor camiasını tatmin ettiğini kaydetti.

Bundan sonraki maçların da aynı istek ve arzu içinde oynanması durumunda hedeflerine ulaşabileceklerini ifade eden Şahbaz, şöyle konuştu: “Mersin İdmanyurdu maçından önce 'hem sağ bek, hem santrfor sorunumuz var' demiştik. Bunlara yoğunlaşıp 5 Eylül'den önce iki kanatla ilgili sıkıntıları gidereceğimizi söylemiştik. Akaminko ile yaptığımız transferin ne kadar doğru olduğunu görmüş olduk. Bu transfer sağdaki açığımızı giderme noktasında çok önemliydi. Ayrıca Veysel'in kendi yerine gelmesi açısından da bir avantaj oldu. Bunun yanında Necati Ateş transferi gerçekleşti. Bugün saat 18.00'de bir imza töreni yapacağız. Eskişehirspor'da transfer bitmez. Önemli olan Eskişehirspor'un lehine olup olmadığıdır. Bu açıdan belki de 5 Eylül süreciyle ilgili olarak transfer biter. Ancak ondan sonra biz ihtiyaca ve teknik heyetin teknik istek ve arzusuna bakarız.”

Şahbaz, 15 günlük bir milli maç arasından sonra Eskişehirspor'un Gençlerbirliği'ni sahasında ağırlayacağını anlatarak, “Eskişehirspor, bu 15 günlük süre içerisinde tüm zamanını tesislerde geçirecek. Yurt içi veya yurt dışı kampı düşünmüyoruz. Teknik heyetimiz bugünkü antrenmanla hazırlıklarına burada devam edecek. Hem uyum, hem de kondisyona dönük çalışmalarını hızla yürütecek” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz