« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sahaya süreceğim kozlarım onlardan fazla

“Hazırlık açısından bizden birkaç adım öndeler. Ancak, benim de iyi oyuncularım ve kozlarım var. Bunu da sahaya yansıtacağım. Pereira-Lucescu maçı değil, iki takımın karşılaşması olacak. Oyuncular oynayacak, teknik direktörler değil.”

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

F.BAHÇE Teknik Direktörü Pereira, Shakhtar Donetsk karşısında kozlarını kullanarak rakipten daha güçlü olacaklarını söyledi ve şöyle konuştu...
- Her zaman iyi futbolu desteklerim. İyi futbol oynanan bir maç olacaktır. Rakibimizi iyi tanıyoruz ve kalitesini biliyoruz. Biz şu anda kendi kalitemize odaklandık. Takım halinde organizasyonlarımızı artırmaya çalışıyoruz. Bu sürede gelebileceğimiz en iyi seviyeye geldik. Rakip uzun yıllardır aynı teknik direktörle çalışıyor. Aynı hoca ve oyuncu grubuyla birlikteler. Hazırlık dönemine bizden erken başladılar ve ligleri de başladı.

“LUCE BENDEN SONRA GELEBiLiR”

- HAZIRLIK açısından bu yönleriyle bizden birkaç adım öndeler. Biz ise çok kısa süredir birlikte çalışıyoruz. Bu anlattıklarım şu demek değil; ‘yeni bir oyuncu grubumuz var ve biz istediğimizi yapamayacağız.’ Kendi kozlarımız var ve sahada göstereceğimiz kozlarımızla onlardan daha bir ekip güçlü olacağız.
Vitor Pereira, Lucescu’nun kendisinden sonra sarı lacivertli takımın başına geçeceği iddialarıyla ilgili de şu değerlendirmeyi yaptı:
- Olabilir ama benden sonra. Benim 2 yıl kontratım var (Gülerek). Lucescu çok tecrübeli bir hoca. Futbolun yaşlı kurdu. Porto’yu çalıştırırken de adı benim yerime geçiyordu. Benim de tecrübelerim var. Bu maç Pereira-Lucescu maçı değil, Fenerbahçe-Shakhtar karşılaşması. Oyuncular oynayacak teknik direktörler değil.

“FENERBAHÇE BAYRAĞINI EN YUKARIYA TAŞIYACAĞIZ”

FENERBAHÇE kaptanı Volkan Demirel toplantıda, “Devler Ligi’nde oynamayı çok özledim. Tüm taraftarlarımızla beraber, Fenerbahçe bayrağını en yukarıya taşımak için çalışacağız. Çıtıyı yükseltmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.


Bunları da Beğenebilirsiniz