« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sahaya çıkın ve F.Bahçe’yi yenin

Beşiktaş Asbaşkanı Kıvanç Oktay futbolcularla toplantı yaparak, siyah beyazlıları profesyonelce yaşamaları konusunda uyardı.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Asbaşkanı Kıvanç Oktay, dün Nevzat Demir Tesisleri’nde futbolcularla toplantı yaparak "Şanssız günler geçiriyoruz. Şu anda tek hedefiniz Fenerbahçe’yi yenmek. Yönetim olarak sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Şükrü Saraçoğlu Stadı’nda kaybedebilirsiniz ama sahaya çıktığınızda yüreğinizi ve tekniğinizi ortaya koyarak oynayın" dedi.

Siyah beyazlı takımın zor günler geçirdiğini vurgulayan Oktay sözlerini şöyle sürdürdü "Sarıyer maçı ile kötü talihimizi geride bıraktık. Bundan sonra Fortis Türkiye Kupası ve Turkcell Süper Ligi’ndeki tüm maçlarımız final havası içinde geçmeli. Biz teknik direktörümüz Jean Tigana’nın vereceği rapora göre hareket edeceğiz. Herkes profesyonelce yaşasın ve çalışsın."

A.Hassan affedildi

Başkan Yıldırım Demirören ve yönetiminin pazar günü oynanacak derbi maç öncesi futbolcularla birlik yemeğinde buluşacağını da ifade eden Oktay sözlerini şöyle tamamladı: "Bu karşılaşmada stada alınmayacak taraftarlarımızın duygularını hissederek mücadele edin, savaşın, koşun ve kazanın. Türkiye’nin en kaliteli ekibi olduğunuzu unutmayın." Öte yandan kampa geç kaldığı için kadro dışı bırakılan Ahmed Hassan affedildi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz