« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sahalarda ender görülen bir hata

Orduspor oyuncu değişimine giderken, Hakan'ın yerine oyuna girmek isteyen İrfan'ın forması olay oldu. Forma, baskı nedeniyle yanlıştı.

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME

Orduspor Antalya karşısında bir puan kaybetti. Oyunun ikinci yarısında  sahanın hakimi olan Antalyaspor'un hızlı gelişi sonunda, Orduspor oyuncu değişimde zaman kaybetti.

Neden, nasıl? Teknik direktör Metin Diyadin futbolcu değişimine gitmek istedi, Hakan yerine  girecek oyuncu ise İrfan'dı, kendisi Muğla'lı olduğu için 48  no formayı giyordu. Ama gelin görünki, yetkililer, İrfan'ın forma numarasında hata yapmışlar, forma basılırken 84 numara yazılınca herkes şaşırdı, yedek kulübesinde tartışmalar başladı, "Bu nasıl olur derken zaman akıp gidiyordu 10, 15 dakikada  listeden numara değişimine giderken, herkes de  oyundan koptu sonra da golü yedi.

Orduspor Cumartesi günü kendi sahasında Gaziantepspor ile karşılaşacak ancak Sedat ve Yalçın'ın kırmızı kartlı olması Metin Diyadin'i  yeni stoper leri arasında, üç isim var, Tomas, Emre veya Garcia olabilir. Geçen sezon devamlı defanstta görev yapan Numan'ın sakalığı nedeniyle 6 hafta sahalardan uzak kalması Orduspor için büyük kayıp oldu.


Bunları da Beğenebilirsiniz