ŞANLIURFA HABERLERİ

Sağlıkta Şiddet Kınandı

IHA
28.10.2015 - 14:51Son Güncelleme :

basin aciklamasi

IHA

Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçe Devlet Hastanesinde yapılan basın açıklamasında sağlık çalışanlarına yönelik uygulanan şiddet kınandı.
Ceylanpınar Devlet Hastanesi baştabip yardımcısı Uzm. Dr. Mehmet Mesut Özdemir, meslektaşları adına hastanenin baştabiplik binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Özdemir açıklamasında, Haziran ayından bu zamana kadar sağlık çalışanlarına yapılan şiddeti meslektaşları adına şiddetle kınadığını ifade etti. Özdemir “ Dil, din, ırk olmadan hizmet için burada bulunmaktayız. Bu ve benzeri olaylar motivasyonumuzu düşürse de hastalara hizmet vermeye devam edeceğiz. Tek amaçları hayat kurtarmak ve hizmet için var olan sağlık çalışanlarına yönelik her türlü saldırıyı nefretle kınıyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Şanlıurfa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Şanlıurfa ilinden Sağlıkta Şiddet Kınandı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlıkta Şiddet Kınandı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı