ANTALYA HABERLERİ

Sağlıkçılar Terörü Lanetledi

IHA
28.10.2015 - 15:01Son Güncelleme :

ETKİNLİKTE TERÖR SALDIRILARINDA HAYATINI KAYBEDEN SAĞLIK ŞEHİTLERİ ANILDI

IHA

Manavgat Devlet Hastanesi ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları sağlık personeline karşı yapılan saldırıları lanetledi.
Manavgat Devlet Hastanesi ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirilen basın açıklamalarıyla son günlerde sağlık personeline karşı yapılan terörist eylemleri lanetlendi. Manavgat Devlet Hastanesi önünde Hastane yöneticileri, Doktorlar ve sağlık çalışanlarının yanısıra hasta ve hasta yakınlarının katılımıyla gerçekleştirilen basın açıklaması saygı duruşuyla başladı. Devlet Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Dr. Mehmet Çınar basın açıklamasını okudu. Manavgat Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinlikte ise basın açıklaması Başhekim Uzm. Dr. Dt. Ali Tarakçıoğlu tarafından okundu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Antalya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Antalya ilinden Sağlıkçılar Terörü Lanetledi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 15 01’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlıkçılar Terörü Lanetledi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı