Ege Haberleri

  Sağlık ve güzelliğin e hali

  Hürriyet Haber
  10.08.2014 - 01:14 | Son Güncelleme:

  Tüketicinin yorulmasına gerek kalmadan, kolayca satın alacağı ürüne ulaşabilmesi, fiyatlarının daha uygun olması, internet kullanımının yaygınlaşması ve kredi kartı ile ödeme yapmanın cazipliği online alışverişin hızla yayılması sonucunu getirirken, sektörler arasında rekabet de artıyor. En yoğun rekabetin yaşandığı alan da genelde sağlık ve kadına yönelik olanlar.

  Nitekim içerdiği ürün kategorisi ile diğer dermokozmetik sitelerini bir adım geride bırakan www.eguzelmis.com, bir yandan eğlenceli sunumu, diğer yanda birbiri ardına uygulamaya koyduğu kampanyalarla kısa sürede tercih listesinde üst sıralara tırmandı.

  Kişisel bakımdan medikal malzemeye, vitaminden besin takviyelerine, yatan hastadan anne-bebek-çocuk malzemeleri hatta haşere ile mücadele gibi birçok farklı ürün kategorisini barındıran çok renkli bir site olan eguzelmiş.com, güncel, pratik ve enteresan bilgileri de paylaşıyor.

  “Sağlık ve güzelliğin ‘e’ hali” sloganı ve uzun soluklu kampanyaları ile dikkati çeken sitenin halen geçerli olan çok sayıdaki avantajından en ilgi göreni M.Asam ve Kozmetra ürünlerinde ‘3 al 2 öde’ kampanyası. Ayrıca M.Asam ve Calypso markalarının kendi içinde uyguladığı 99 TL’lik alışverişlerde Madam Curie Ödüllü Calypso Kakao Yağı hediyesi, yaz mevsiminin kampanyaları arasına girdi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı