TEKİRDAĞ HABERLERİ

Sağlık-sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz:

IHA
10.09.2015 - 13:18Son Güncelleme :

TEKİRDAĞ SAĞLIK SEN ŞUBE BAŞKANI HAMZA ÖKSÜZ YAPTIĞI AÇIKLAMADA SON GÜNLERDE YAŞANAN TERÖR OLAYLARI KINADIĞINI, BİR AN ÖNCE ÜLKENİN HUZUR VE GÜVEN ORTAMINA GERİ DÖNMESİNİ İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ.

IHA

Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz, son günlerde yaşanan terör olaylarını kınayarak, bir an önce ülkenin huzur ve güven ortamına geri dönmesini istediğini söyledi.
Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Öksüz, yaptığı açıklamada, "7 Haziran genel seçimleri sonrası başlayan ve son günlerde gittikçe artan terör olaylarını, bunu gerçekleştirenleri buna destek olanları ve göz yumanları lanetliyorum. Terörün dini, dili, ırkı, milleti ve milliyeti olmaz, olamaz. Savaş meydanlarında bile sağlık personeli korunup kollanırken maalesef sağlıkçı, doğulu batılı ayrımı yapmadan haince ve kalleşçe kurulan pusularla bir çok güvenlik ve sağlık personelimiz şehit edilmiştir. Bu tür olaylar üzerinden hiç kimse küçük hesaplar yaparak kendine bir çıkar sağlamaya çalışmasın. Çünkü bunun ne ülkemize ne de milletimize bir faydası olmaz, olamaz" dedi.
Başta sağlık ve sosyal hizmet çalışanları olmak üzere herkesi sağduyulu olmaya davet eden Öksüz, "Resmin tamamına bakalım. Zira ülkemizde her nedense yakılan ağıtlar Türkçe, Kürtçe, Lazca, Zazaca yakılıyor. Milletimizin birlik, beraberlik ve kardeşçe yaşama isteği bozmak için uğraşılıyor. Başta sağlık ve sosyal hizmet çalışanları olmak üzere herkesi sağduyulu olmaya davet ediyorum. Provakasyonlara gelmeyelim. Birliğimizin, beraberliğimizin, kardeşliğimizin ve de huzurumuzun bozulmasına asla müsaade etmeyeceğimizin kamuoyunca bilinmesini istiyorum. Aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet ailelerine ve Türk milletine sabırlar, yaralı olan kardeşlerimize de acil şifalar diliyorum" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Sağlık-sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Eylül 2015 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlık-sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz: haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

17 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:33
 • Guneş
  08:22
 • Öğle
  13:17
 • İkindi
  15:37
 • Akşam
  17:51
 • Yatsı
  19:28
Sayfa Başı