MANİSA HABERLERİ

Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu Kurdu

IHA
30 Temmuz 2015 - 10:54Son Güncelleme : 30 Temmuz 2015 - 10:55

SAĞLIK SEN MANİSA ŞUBE BAŞKANI MUSTAFA İRĞAT (SAĞDAN 2.), MALİ HAKLARI GELİŞTİRME KOMİSYONUNUN, MANİSA KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİNDE UZMAN OLARAK GÖREV YAPAN TAHSİN DEMİRELLİ VE HÜSEYİN EREN, TURGUTLU DEVLET HASTANESİ MÜDÜR YARDIMCISI AHMET DÜZ İLE MERKEZ EFENDİ DEVLET HASTANESİ MUTEMEDİ SELAHATTİN ÖZKAYA’DAN OLUŞTUĞUNU AÇIKLADI.

IHA

Sağlık Sen Manisa Şubesi sendikacılıkta fark oluşturarak Sağlıkta Şiddeti Araştırma Komisyonundan sonra Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu da kurdu.
Sağlık çalışanlarının tüm sorunları ile ilgilenen Sağlık Sen Manisa Şubesi kurmuş olduğu komisyonlar ile sorunları çözüm noktasında profesyonel yaklaşımlar gerçekleştirmeyi hedefliyor.
Sağlık Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa İrğat, Mali Hakları Geliştirme Komisyonunun, Manisa Kamu Hastaneleri Birliğinde Uzman olarak görev yapan Tahsin Demirelli ve Hüseyin Eren, Turgutlu Devlet Hastanesi Müdür Yardımcısı Ahmet Düz ile Merkez Efendi Devlet Hastanesi Mutemedi Selahattin Özkaya’dan oluştuğunu açıkladı.
Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonu Başkanı Tahsin Demirelli yaptığı açıklamada, “Her mesleğin kendine has zorlukları mutlaka vardır, takdir edersiniz ki sağlık çalışanlarımızın ise ayrıca bir zorluğu ve fedakarlığı vardır. Sağlık çalışanlarımız hastalarımıza gerektiğinde bir anne-baba, gerektiğinde ise bir abla kardeş olmaktadırlar. Ayın 5-6 gününü evlerinden, ailelerinden ayrı yoğun bir tempoda geçirmektedirler. Bizde bu noktada çalışanlarımızın hak ettiğini alabilmesi için mali haklarının geliştirilmesine yönelik olarak Mali Hakları Geliştirme Komisyonumuz aracılığıyla 1. ve 2. Basamak Sağlık Kuruluşlarından gelen talepler ve mevzuatta yapılabilecek değişikler doğrultusunda sağlık personeli ve sağlık dışı personellerin mali sorunlarını irdeleyerek çözüm yolunda adımlar atacağız. Manisa’dan başlatacağımız bu çalışma ile elde edilebilecek sonuçlar ülke çapındaki tüm çalışanlarımızın sorunlarına çözüm olacaktır.” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Manisa haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Manisa ilinden Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu Kurdu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Temmuz 2015 tarihinde saat 10 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlık Sen Manisa Şubesi Mali Hakları Geliştirme Komisyonunu Kurdu haberi güncellenecektir.

  MANİSA NAMAZ VAKİTLERİ
  11 Ağustos 2017, Cuma
  • İmsak
   04:23
  • Guneş
   06:13
  • Öğle
   13:26
  • İkindi
   17:15
  • Akşam
   20:18
  • Yatsı
   21:54
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı