TEKİRDAĞ HABERLERİ

Sağlık-sen “Bir Kitap/bir Dünya” Kampanyası

IHA
13.10.2015 - 14:17Son Güncelleme :

SAĞLIK-SEN TEKİRDAĞ ŞUBE BAŞKANI SN. HAMZA ÖKSÜZ,

IHA

Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi, il genelinde başlattığı “Bir Kitap/Bir Dünya” temalı kampanya kapsamında Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Çorlu Devlet Hastanesi servislerine kitap desteği sağlamayı hedefliyor.
Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi, il genelinde başlatılan “Bir Kitap/Bir Dünya” temalı kampanya ile sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarından gönüllü olarak bağışlanacak kitap, roman, mesleki kitaplarla Süleymanpaşa Kadriye Nazif Gölge Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’ne kütüphane ayrıca Çorlu Devlet Hastanesinde servislerde ve polikliniklerde oluşturulan kitaplıklara da kitap desteği sağlamayı planlıyor.
Kampanya ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık-Sen Şube Başkanı Sn. Hamza Öksüz, “Sağlık-Sen olarak eğitime son derece önem veriyoruz. Genel merkezimizin girişimleri ve Cumhurbaşkanımızın desteğiyle 110 bin sağlık çalışanı lisans tamamlama hakkına kavuştu. Bizler de şube olarak sağlık çalışanlarımızın yanında toplumun her kesiminde; eğitimli yetişmiş insan kaynağına ihtiyaç olduğunu düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.
Kampanya kapsamında öğrencilere ve hastanede kalış süresince hastalara, sağlık çalışanlarının evlerinde bulunan insanlara fayda sağlayacağı düşünülen kitapları, kurumlarda görevlendirilen görevliler imza karşılığı teslim alarak, okul kütüphanesi ve hastane servislerinde oluşturulacak kitaplıklara yerleştireceği belirtildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Tekirdağ haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Tekirdağ ilinden Sağlık-sen “Bir Kitap/bir Dünya” Kampanyası hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 14 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlık-sen “Bir Kitap/bir Dünya” Kampanyası haberi güncellenecektir.

TEKİRDAĞ NAMAZ VAKİTLERİ

13 Aralık 2017, Çarşamba
 • İmsak
  06:30
 • Guneş
  08:19
 • Öğle
  13:15
 • İkindi
  15:36
 • Akşam
  17:50
 • Yatsı
  19:27
Sayfa Başı