BİNGÖL HABERLERİ

Sağlık-Sen Bingöl Şubesi, hastaneye kitap bağışladı

AA / Aydın Arık
26.02.2016 - 17:43Son Güncelleme :

- Sağlık-Sen Bingöl Şubesi, Genç Devlet Hastanesi'ne, hasta ve hasta yakınlarının yararlanması için kitap bağışında bulundu.

AA / Aydın Arık

BİNGÖL (AA) - Sağlık-Sen Bingöl Şubesi, Genç Devlet Hastanesi'ne, hasta ve hasta yakınlarının yararlanması amacıyla bin kitap bağışında bulundu.

Sağlık-Sen Bingöl Şube Başkanı Bilal Arslan, yaptığı açıklamada, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Genç Devlet Hastanesi'ne yaptıkları ziyarette, hasta ve hasta yakınlarının faydalanması amacıyla bin kitap bağışında bulunduklarını söyledi.

Arslan, devlet hastanesi yönetimince örnek teşkil edecek şekilde hastane bekleme salonuna kitaplık yaptırıldığını ve bu kitaplığın dolması için aldıkları karar doğrultusunda kitap bağışında bulunduklarını belirtti.

Arslan, "Bu vesile ile bin adet kitabımızı bugün hastane yönetimine teslim ettik. Vatandaşlarımızda kitap okuma bilincini geliştirmek ve farkındalık oluşturmak adına yapılan hastane kitaplığının ve kitap bağışlarının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Genç ilçemize böyle bir hizmeti sunan hastane yönetimimizi kutluyor, kendilerine bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum"diye konuştu.

Genç Devlet Hastanesi Baştabibi Dr. Serhat Hançer ise, yapılan kitap bağışının çok anlamlı olduğunu belirterek, emeği ve katkısı olanlara hastane yönetimi adına teşekkür etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bingöl haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bingöl ilinden Sağlık-Sen Bingöl Şubesi, hastaneye kitap bağışladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Şubat 2016 tarihinde saat 17 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sağlık-Sen Bingöl Şubesi, hastaneye kitap bağışladı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı