İSTANBUL HABERLERİ

“Sağlığınız için su için, kalbiniz için pedal çevirin”sloganıyla pedal çevirdiler

DHA
30.03.2016 - 12:39Son Güncelleme :
DHA

 İSTANBUL(DHA) YAKLAŞIK 50 bisikletli, Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, kalp sağlığı için pedal çevirdi. “Sağlığınız için su için, kalbiniz için pedal çevirin” sloganıyla yola çıkan bisikletlilere start veren Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu “Amacımız Beylikdüzü’nde bisiklet kullanımını arttırmak. Herkes bisikletle işe gitsin istiyorum” dedi.

Gelişen Beylikdüzü’nde Avrupa standartlarında yapılan bisiklet yollarının ardından, bisiklet kullanımını arttırmak adına Kırlangıç Bisiklet Kulübü üyeleri, Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü kalp sağlığı için pedal çevirdi. Sağlıklı yaşamak için suyun, kalp sağlığı içinse hareketin önemini vurgulamak adına yapılan etkinliğe yaklaşık 50 bisikletli katıldı.

“BİSİKLETLE İŞE GİTMEK BENİM DE HEDEFİM

Etkinlik öncesinde konuşan Başkan İmamoğlu “Sağlık her şeyden önemli, sağlıklı nesillerin büyüyebilmesi için coğrafi koşulların da elverişli olduğu Beylikdüzü’nde, bisiklet kullanımını arttırmayı hedefliyoruz. Sen, bisiklet yollarını yap ben de bisiklet kullanacağım diyen bir babam varken, istiyorum ki herkes işe bisikletle gidip gelsin. Bisiklet kullanmayı ilerleterek, işe bisikletle gitmek benim de hedefim” dedi.

(FOTOĞRAF)

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden “Sağlığınız için su için, kalbiniz için pedal çevirin”sloganıyla pedal çevirdiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Mart 2016 tarihinde saat 12 39’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Sağlığınız için su için, kalbiniz için pedal çevirin”sloganıyla pedal çevirdiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı