Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam'ın aklı 5 puanda kaldı

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, 1-0 kazandıkları Gaziantepspor maçından sonra yaptığı açıklamada; zirve yarışı içinde geçen 2 haftada 5 puan yitirdiklerini ve lig ikinciliğinden dördüncülüğüne düştüklerini, altlarında bulunan 34 takımın kendilerine yaklaştığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Böyle bir ortamda kazanamamış bir ekibin, son 2 haftada kazanmış ve moral motivasyonu çok yüksek iyi kadroya sahip Gaziantepspor ile oynamasının kolay olmadığını ifade eden Sağlam, şunları kaydetti:

"Rakibimiz çok kaliteli ve etkili oyunculara sahip. Böyle bir rakibe karşı gol aramak ve kazanmak hiç de kolay olmadı. Nitekim kırmızı kart pozisyonuna kadar maç Gaziantepspor'un üstünlüğünde geçti. Kırmızı kart pozisyonundan sonra maç lehimize döndü, pozisyonlar bulduk. Daha sonra Kirita gol attı. Gaziantepspor ise skorda dengeyi sağlamak adına üstümüze gelmeye başladı, baskı oluşturmak istedi. Gaziantepspor'un aldığı risk sonucu önemli pozisyonlarımız vardı. Önemli bir deplasman maçından galibiyetle dönüyoruz. Gelecek hafta Galatasaray'ı konuk edeceğiz. Bu galibiyet bizim için moral oldu. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Futbolun tüm güzelliklerini bugün yaşadık. Gaziantepspor'a başarılar diliyorum."


Bunları da Beğenebilirsiniz