GeriSpor Sağlam'dan istifa sinyali
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sağlam'dan istifa sinyali

Samsunspor Teknik Sorumlusu Ertuğrul Sağlam, Diyarbakırspor karşısında alınan 1-0'lık yenilgi sonrasında taraftarların “satılmışlar” şeklindeki suçlamalarının sadece kendisini değil, futbolcu ve yöneticileri de incittiğini belirterek, “Taraftarların bu tepkisini kabullenmem mümkün değil” dedi.

Bu nedenle Samsunspor'da yeni sezonda çalışıp çalışmayacağı konusunu bir kez daha düşüneceğini kaydeden Sağlam, “Diyarbakırspor maçından sonra yaşananların onarılması zor olacak” diye konuştu. Bu arada, Ertuğrul Sağlam'ın muhtemelen bugün kulüp başkanı İsmail Uyanık ile bir görüşme yaparak, bu konudaki kararını kesinleştireceği öğrenildi.
   
ERGİN İLE YOLLAR AYRILDI
  
Öte yandan, bu sezon Ankaragücü'nden transfer edilen Ergin Yücetaş ile yapılan görüşme sonrasında bu futbolcunun sözleşmesinin feshedildiği bildirildi.  Sezon başında Ankaragücü'ne giden Evren ile takas edilen Ergin'in 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyordu. Teknik sorumlu Sağlam'ın da gönderilmesi yönünde olumlu görüş bildirdiği Ergin, bir ara kadro dışı bırakılmış, ancak daha sonra affedilmişti.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle