GeriFutbol Sağlam'dan Aziz Yıldırım'a mesaj
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sağlam'dan Aziz Yıldırım'a mesaj

Bursa Fan Club, düzenlediği Cumhuriyet Balosu'nda, Bursaspor'un şampiyonluğunu da kutlayarak çifte coşkuyu birarada yaşattı.

Coşkun Sabah'ın şarkılarıyla renklendirdiği baloda Bursaspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, yaptığı konuşmasıyla Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a göndermede bulundu. Sağlam,gelen şampiyonlukta Ulu Önder Atatürk'ün dediği gibi 'zeki ve çevik' davranmalarının yanı sıra 'ahlaklı' bir mücedele de verdiklerini belirtti. Sezon sonu Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın şampiyonluk yolunda "Galatasaray ve Beşiktaş'ta" sonra Bursaspor'u hesaba katmamıştık sözlerine değinen Ertuğrul Sağlam, "Sayın Yıldırım, bundan sonra Bursaspor'un yanı sıra sanırım tüm Anadolu takımlarını da hesaba katacaktır"diye konuştu. Sağlam, aynı ritimle daha dikkatli olarak Mayıs ayı sonunda aynı coşkuyu tekrar yaşayabileceklerini ifade etti.

ŞAMPİYONLUK SEVİNCİ BİR YILA YAYILSIN

Heybeli Restoran'da düzenlenen baloda davetlilere seslenen Bursa Fan Club Başkanı Ali Ademoğlu Cumhuriyet coşkusunu tüm Sivil Toplum Kuruluşları'nın (STK) yapacağı etkinliklerle ayağa kaldırması gerektiğine değinerek 'Cumhuriyetimizin 87'nci yılını ilk günkü heyecanla yaşabilmek ve Bursa'da Cumhuriyet coşkusunun fitilini ateşleyebilmek için buradayız'dedi. 'Dikkati çekmek istediğimiz ikinci nokta ise şampiyon Bursaspor'un şampiyonluk sevincini tüm bir yıla yayabilmek' diyen Ademoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu sezonun sonun Mayıs ayına kadar tessilli şampiyon Bursaspor ve bu coşkuyu doyasıya yaşayacağız"

SERCAN VE KAPTAN ŞARKI SÖYLEDİ

Konuşmaların ardından sahneye alkışları arasında çıkan ünlü sanatçı Coşkun Sabah, programına 'Artık bülbül ötmüyor' adlı şarkı ile başladı. Konukların Cumhuriyet Bayramı ve Bursaspor'un şampiyonluk sevincini kutlayan Sabah, "Galatasaray'dan sonra bir takımın şampiyonluğuna bu kadar sevineceğimi hiç tahmin etmemiştim. Artık Bursaspor'un 'fahri üyesiyim'. Sayın Ertuğrul Sağlam, futbolcular ve tüm Bursa camiasını gönülden kutluyorum"dedi. 'İspanyola' adlı şarkısıyla coşkuyu daha da artıran Coşkun Sabah, kaptan Ömer Erdoğan'ın 'Anılar', Sercan Yıldırım'ın ise, 'Aşığım Sana' şarkılarını istek üzerine ünlü futbolcularla birlikte seslendirdi. Konuklara müzik ziyafeti çeken ünlü sanatçı Coşkun Sabah'a gecenin ilerleyen saatlerinde '16 Coşkun Sabah' yazılı Bursaspor forması hediye edildi.

Haber Yorumlarını Göster
Haber Yorumlarını Gizle