« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: Milli Takım beklentim yok

Beşiktaş eski teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, A Milli Takım teknik direktörlüğüyle ilgili bir beklentisi olmadığını söyledi.

OKTAY ENSARİ - KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Haftasonu tatilini geçirmek için Kayseri'ye gelen Sağlam hayatın ne getireceğini kestirmenin mümkün olduğunu belirterek, "A Milli Takım ile ilgili böyle bir beklentim yok. Hayatın bundan sonrası için ne getireceğini kestirmek mümkün değil. İnsanın karşısına hiç beklemediği şeyler çıkabiliyor. Hakkımızdaki hayırlısı neyse o olsun. Kimseye de kırgınlığım yok "dedi

"MİLLİ TAKIM İLE İLGİLİ BEKLENTİM YOK"

Kayseri'de özel işlerini takip eden, sarı kırmızılı yöneticiler ve işadamı Hacı Boydak'ın konuğu olan, Kayserispor- Ankaraspor maçını da tribünden izleyen Ertugrul Sağlam, sorunları yanıtladı. Son günlerde A Milli Takım'dan Fatih Terim'in ayrılacağı, yerine kendisinin görev alacağı yolundaki söylentilere Sağlam, "Yok. Amaçtan ziyade böyle bir olay yok. Kesinlikle, bunu çok samimi şekilde ifade etmek istiyorum. Kelimesi konuşulmadı. Hocamız, büyüğümüz. A Milli Takım'ın başında çok sevdiğimiz bir insan var. Çok başarılı da gidiyorlar. O nedenle bunları konuşmak yersiz ve yanlış" şeklinde konuştu.

Sağlam, "Olabilir mi sorusuna" ise "Onları o zaman konuşmak lazım. Ancak böyle bir şey kesinlikle şimdilik yok. Kısa vadede böyle bir beklentimiz de yok açıkcası" yanıtını verdi.

"BEŞİKTAŞ'A GİTTİĞİM İÇİN PİŞMAN OLMADIM"

Genç teknik direktör,"Kayserispor'u çok seviyordunuz. Ancak, Beşiktaş'ı da daha çok sevdiğiniz için teklif gelince gittiniz. Hiç pişmanlık duydunuz mu?" şeklindeki soruyu da, "Yok, Kayseri'den daha önce de ayrılabilirdim. Tabi yapmamız gereken bazı işler vardı. Tamamladıktan sonra. Yani o günkü şartlarda öyle yapmamız gerekiyordu. Çok düşünüp, bu kararı vermiştik. Kesinlikle hiç pişmanlık duymadım. Kaldı ki biz gittikten sonra, Kayserispor'un başarısı giderek arttı. O yüzden de böyle bir şeye gerek duymadım" şeklinde cevapladı.

"BEŞİKTAŞ CAMİASINA KIRGIN DEĞİLİM"

Beşiktaş'dan ayrılmasından sonra kendisine gelen yurtiçi ve yurtdışı önerilerini şimdilik yanıtlamadığını belirten Sağlam, siyah beyazlı camiaya kırgın olmadığını vurgularken, "Herkes iyi niyetle mücadelesini yaptı. Emek harcadı, fedakarlık yaptı. Dolayısıyla iş o günlerden, bugünlere geldi. Beşiktaş camiasına kırgınlığımın olması mümkün değil. Bende emeği çok fazla. O yüzden bir sıkıntı yok. Herkesle helalleşip ayrıldık. Futbolda bu tip şeyler insanın başına zaman zaman gelebiliyor" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler