Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: Kayseri çok başarılı

Eski Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, yurt dışından 4-5 ayrı kulüpten teklif aldığını belirtti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sağlam, bazı arkadaşlarını ziyaret etmek için geldiği Kayseri'de, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak tarafından Erciyes Dağı'nın eteklerindeki Kızıltepe'de düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

 Kayseri'de çok güzel günler geçirdiğini, fırsattan istifade ihmal ettiği dostlarını ziyaret etmek için Kayseri'ye geldiğini söyledi.

Devre arasına kadar çalışmayı düşünmediğini belirten Sağlam, kendisine yurt dışından da bazı teklifler geldiğini belirterek, “Şu ana kadar yurt dışından 4-5 teklif var. En uygun teklifi, kendimize en fazla fayda sağlayacak teklifi değerlendireceğiz. Devre arasına kadar çalışmayı düşünmüyorum” diye konuştu.

KAYSERİSPOR ÇOK BAŞARILI

Kayserispor'u çok başarılı bulduğunu da belirten Sağlam, şunları söyledi: “Kayserispor'da şu anda çok güzel bir ortam var. Geçen sezon da çok başarılı bir sezon geçirdiler. Bu sezon da çok başarılılar. Tolunay Kafkas çok sevdiğim arkadaşım ve çok başarılı. Çok başarılı bir şekilde yoluna devam ediyor. Herkesin Tolunay hocaya destek vermesini istiyorum.”

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler