« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: İyi oynadık ama...

Gaziantepspor Teknik Direktörü Nurullah Sağlam, Sakaryaspor maçına mutlak galibiyet için çıktıklarını, iyi de mücadele ettiklerini ancak bir puanla yetinmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Maça iyi başlayan taraf olmalarına karşın, özellikle ilk yarıda futbolcuların çok fazla bireysel hatalar yaptıklarını ifade eden Sağlam, “Maça iyi başlamamıza karşın, yapılan bireysel hataların çok olması ve rakibimizin geliştirdiği kontraataklar nedeniyle kalemizde iki basit gol gördük” diye konuştu.

Karşılaşmanın ikinci yarısına da iyi başlayan taraf olduklarını anlatan Sağlam, “İkinci yarıda da güzel oyunumuzu sürdürüp, daha fazla gol pozisyonu bulmayı başardık. İkinci yarıda, en az 10 gol pozisyonu yakaladık. Ancak, bu pozisyonlardan sadece 2'sini gole çevirmeyi başardık. Bu goller de sadece galibiyeti yakalamamıza imkan sağladı” dedi.

Sağlam, Sakaryaspor maçında ortaya konulan güzel futbolun karşılığının 3 puan olduğunu kaydederek, “Gerçekten de tüm futbolcularım, ilk yarıda biriysel hatalar yapmış olmalarını karşın çok iyi mücadele edip, yüreklerini ortaya koydular. Ancak, sahadan 2-2 beraberlik ile ayrılarak, 3 puanı kaçıran taraf olduk. Bu mücadelenin sonucu 3 puan olmalıydı. Ama, hedefe ulaşamadık, çok üzgünüz. Deplasmanda almış olduğumuz bir puan da bizim için teselli oldu" diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz