« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: Bu zafer tüm Bursa'nın

Turkcell Süper Lig'de 2009-2010 sezonunun şampiyonu olan Bursaspor'un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş maçının ardından şu açıklamalarda bulundu:

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Liderliğe yükseldikten sonra şampiyonluğa olan inancımız daha da arttı. Fenerbahçe’nin bir yerde puan kaybedeceğini umuyorduk . Hep beklemeye devam ettik bu bize son maçta nasip oldu. Geçmiş maçlarda kaptırdığımız liderliği son maçta geri aldık. Ve sonunda şampiyon olduk.

Anadolu’dan çıkan Trabzonspor’dan sonraki ikinci şampiyon olma gururunu yaşıyoruz. Bu onur bize ait. Oyuncularımla gurur duyuyorum, hepsini alnından öpüyorum. Taraftarımıza çok teşekkür ediyorum, hepsine hediye olsun bu şampiyonluk.

Şimdi üzerimizdeki sorumluluk daha da çok artıyor. Gelecek sene Türkiye’yi Şampiyonlar Ligi’nde temsil edeceğiz. Bize inanan bize güvenenen herkesin inancını boşa çıkarmadığımız için gurur duyuyorum.

Bu zafer, Belediye başkanından, kulüp başkanınına, futbolculardan taraftara, teknik heyetten malzemecilerimize, taraftardan Bursa halkına kadar hepimize ait. Herkese kutlu olsun, herkese teşekkür ediyoruz. "

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz