« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: Bekleyip göreceğiz

Bursaspor'un Sakaryaspor ile yaptığı hazırlık maçının ardından açıklamalarda bulunan teknik direktör Ertuğrul Sağlam, ligdeki boşluktan dolayı hazırlık karşılaşması oynamak istediklerini belirtti.

DHA
SON GÜNCELLEME

Sağlam, "Bu karşılaşma genelde oynattığımız oyuncular değil de çok fazla şans veremediğimiz oyuncuları görmek istedik. Bunun yanında da bizle beraber antrenmana çıkıp da şans bulamayan oyuncuları da maç tecrübeleri açısından da beklentimizin olduğu karşılaşma oldu. Sonuçta nasıl maç olursa olsun, bu tür hazırlık maçlarında bir şeyler almak istiyorsunuz. Özellikle mücadeleyle alakalı. Futbolun esas istenilen şeyi sonuç. Bu anlamda baktığımız zaman güzel karşılaşma oldu diyebiliriz. Sakaryaspor'a teşekkür ediyoruz. Buraya kadar geldiler. İyi bir taraftar kitlesi vardı. Keyifli bir karşılaşma oldu" dedi.

"KAZANMAK MI YOKSA BERABERLİK Mİ ŞAMPİYON YAPACAK"

Beşiktaş maçıyla ilgili de konuşan Sağlam, "Beşiktaş maçı için söylenecek çok fazla bir şey yok. Dileğimiz fair play ruhu içinde güzel bir karşılaşması olması ve kendimizi mutlu edecek sonuç almamız gereken bir maç olacak. Bu haftasonu gelişecek maçları da beklemek lazım. Bu haftaki maçlardan sonra önümüzdeki hafta kazanmak mı, beraberlik mi bizi şampiyon yapacak, ya da aksi bir durum mu olacak? Bunu hep beraber göreceğiz" diye konuştu.

"OLUMSUZ GİBİ GÖRÜNSE DE..."

Ankaragücü'nün son günlerde futbolcularla ilgili gelişen olumsuzlukları da değerlendiren Sağlam şunları söyledi:

"Kendi içlerinde sıkıntı yaşıyorlar. Olumsuz bir durum gibi görünse de, belki de maça çok daha önemli yansıyacak değerler üretip çıkabilirler. Bekleyelim görelim. Pazar günü hep beraber göreceğiz. Neyin nasıl olacağını."

Sağlam bir basın mensubunun 'Maça gidecek misiniz?' sorusuna ise, "Hayır maçı izlemek için Ankara'ya gitmeyeceğim" cevabını verdi.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler