« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sağlam: 'Bayram hediyesi oldu'

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Galatasaray'ı 1-0 yendikleri maçtan sonra, 'Bu galibiyet taraftarlarımıza bayram hediyemiz olsun' dedi.

DHA
SON GÜNCELLEME

Sağlam, maçtan sonra yaptığı açıklamada bayram günü Galatasaray'ı yenerek taraftarları sevince sevkettiklerini belirterek, "Bunu başarırken ortaya konulan mücadeleyi irdelemek gerekir. Galatasaray gibi yıldızları çok olan bir takım karşısında iki top direkten dönüyorsa, 3-4 tane net gol pozisyonu yakalıyorsak ve sonunda golü bularak maçı kazanıyorsak, bu çok olumlu bir durum. Hedefimiz ligin üst sıralarında yer almak. Bu başarılı grafiği Kayserispor ve Beşiktaş maçlarında da sürdürmek istiyoruz. Üst düzey mücadele ortaya koyup, akıllarını kullanarak oynayan oyuncularımı kutluyorum. Taraftarlarımıza da teşekkür ediyorum, bu galibiyet onlara bayram hediyemiz olsun. Galatasaray'a da bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum" dedi.

Bursaspor kaptanı Ömer Erdoğan da bayramı farklı yaşamak ve yaşatmak amacında olduklarını belirterek, "Bu amacımıza ulaştık. Kazanmayı biz daha çok istedik ve başardık. Güzel bir gidişatımız var. Ligin ilk yarısını 3 veya 4. sırada tamamlamak istiyoruz. Önümüzde iki tane zorlu maçımız var, bu maçlara da en iyi şekilde hazırlanıp puan için gideceğiz" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz