KARABÜK HABERLERİ

Safranbolu'da öğrenciler için kurs

AA / Ersin Turan
25.02.2016 - 13:18Son Güncelleme :
Safranboluda öğrenciler için kurs
AA / Ersin Turan

KARABÜK (AA) - Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, öğrenciler için ücretsiz olarak kurslar açılacağını bildirdi.

Aksoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezi (SAKEM) çatısı altında hizmet veren Bilgi Evi tarafından 9 branşta kurs açılacağını söyledi.

Safranbolu Belediyesinin çocuklara yönelik eğitim hizmetlerinin devam ettiğini ifade eden Aksoy, "Her eğitim öğretim döneminde yüzlerce öğrenciye derslerle ilgili eğitimler veren Bilgi Evi, bununla birlikte çeşitli aktivitelerde gerçekleştirerek çocukları motive ediyor. 12 Mart tarihinde açılacak olan ilk ve ortaokullar için açılacak olan kurslar tamamen ücretsiz olacak. Öğrenciler için değerler eğitimi, zarafet, Kur’an-ı Kerim, resim, karikatür, hızlı okuma, İngilizce, bağlama, gitar kursları için başvurular başladı" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Safranbolu'da öğrenciler için kurs hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 13 18’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Safranbolu'da öğrenciler için kurs haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı