KARABÜK HABERLERİ

Safranbolu'da, 'Evde Bakım Hizmeti' protokolü

DHA
29.03.2016 - 13:06Son Güncelleme :
DHA

Bülent DİKTEPE/KARABÜK,(DHA) - SAFRANBOLU Belediyesi, evde sağlık hizmetleri için Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzaladı.

Evde sağlık hizmetleri iş birliği protokolü, Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ali Gündüz ve İl Halk Sağlığı Müdürü Sezgin Tiryaki tarafından imzalandı. Başkan Aksoy, yerel bir yöneticinin vazifelerinden birisinin de kurumlar arası iş birliğini gerçekleştirmek, her kurumun kendi vazife alanındaki hizmeti görmek üzere koordinasyonu sağlamak olduğunu söyledi. Safranbolu Belediyesi'nin her zaman hizmetin tarafı olmaya hazır olduğunu belirten Aksoy, şöyle dedi:

"Biz bu anlamda evlerimizde yapılacak olan sağlık hizmetleri, sosyal hizmetler, fiziki hizmetler yani ev ortamının güzelleştirilmesi, eksikliklerin giderilmesi anlamında yazılı bir belge oluşturduk. İnşallah bu hizmet kapsamında belirleyeceğimiz adreslerde çalışmalarımız başlayacak. Her geçen gün hem hizmetimizin kalitesi ve çeşitliliği hem de miktarı artacaktır. Evde bakıma ihtiyaç duyan büyüklerimizin banyosundan, tırnak bakımına, saçlarını kesilmesine, evlerinde çeşitli tadilatlarının yapılmasına kadar pek çok hizmeti inşallah büyüklerimize, ihtiyaç sahiplerine belediyemizin ve diğer sosyal birimlerimizle, evde sağlık hizmeti alan evleri heyet ile birlikte ziyaret ederek ulaştıracağız."

FOTOĞRAFLI
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Karabük haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Karabük ilinden Safranbolu'da, 'Evde Bakım Hizmeti' protokolü hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2016 tarihinde saat 13 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Safranbolu'da, 'Evde Bakım Hizmeti' protokolü haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı