Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Safiye yaşam savaşını kaybetti

  (a.a.)
  01 Şubat 2006 - 21:04Son Güncelleme : 01 Şubat 2006 - 21:04

  Şişli'de, yaklaşık 20 gün önce, ablasının çantasını alan kapkaççıyı yakalamak isterken otomobilin çarpması sonucu kapkaççıyla birlikte yaralanan genç kız, tedavi gördüğü hastanede öldü.

  Olayın ardından ağır yaralı olarak kaldırıldığı Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisi sürdürülen Safiye Deveci (16), bu akşam hayatını kaybetti.

  Olayda, Deveci ile birlikte yaralanan ve aynı hastanede tedavi altında tutulan Cafer K'nın (29) asker firarisi olduğu ve 1 hafta önce askeri hastaneye sevk edildiği öğrenildi. Cafer K'nın, hırsızlık ve benzeri suçlardan emniyette kaydı olduğu belirtildi.

  Şişli Piyalepaşa Bulvarı Şimşek Sokak'ta 2 arkadaşıyla evine gitmekte olan Şanzade Deveci'nin çantası, oturduğu apartmana girmek üzereyken bir kapkaççı tarafından alınmıştı.

  Kapkaççı, Deveci'nin yardım çağrısı üzerine çevredeki vatandaşlar tarafından Piyalepaşa Bulvarı'nda yakalanmış, Şanzade Deveci'nin, o sırada evde bulunan kız kardeşi Safiye Deveci de olayı duyarak dışarıya çıkmıştı.

  Bu sırada, vatandaşların elinden kurtulan kapkaççı, kendisine engel olmak isteyen Safiye Deveci'yi de sürükleyerek caddeye fırlamış, kapkaççı ve Deveci, yoldan geçen bir otomobilin altında kalarak yaralanmıştı.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı