« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sadri Şener'den iddialı açıklama

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, futbolda şike davasına yönelik süreçte yaşanan gelişmelere ilişkin, "Sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor, er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir" dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Sadri Şener, kulübün internet sitesinde de yayımlanan Trabzonspor Dergisi'nin Ocak ayı sayısındaki yazısında taraftarlara seslenerek, “Öncelikle 2012'nin hepinize ve camiamıza sağlık, başarı ve mutluluklar getirmesi en büyük temennimizdir” dedi.

Geride kalan yılın gerek kulüp, gerekse de Türkiye adına son derece önemli gelişmelere sahne olduğunu ifade eden Şener, yazısında şu görüşlere yer verdi:
“Öncelikle futbol takımımız geçen sezon sergilediği olağanüstü grafikle tarihinin en fazla puanını toplayarak, haklı bir başarı kazandı. Hepinizin malumu olan ve burada bir kez daha tekrarlamayacağım gelişmelerin oluşturduğu gündem aylarca bizleri meşgul etti. Ancak, inanıyoruz sonu yaklaşan bu sürecin ardından Trabzonspor er ya da geç hak ettiği payeyi mutlaka elde edecektir. Yeri gelmişken yine vurgulamak istiyorum ki hiçbir zaman camiamızın başını öne eğmesini gerektirecek bir eylemin içerisinde olmadık, olmayız da. Bu durum zaten kamuoyuna yansıyan bilgiler ışığında herkes tarafından teyit edilmektedir."

Sadri Şener, yönetim kurulunun bir yandan bilinen mücadeleleri verirken, diğer yandan da hem sportif hem de ekonomik anlamda kulübün daha iyi seviyelere gelmesi adına gecesini gündüzüne kattığını kaydederek, “Avrupa'da verdiğimiz anlamlı mücadele, kazandırılan ekonomik girdiler, bugün Trabzonspor'un prestij ve maddi anlamda gıpta edilecek bir kulüp haline gelmesini sağlamıştır. Bizler camia olarak hiçbir zaman azla yetinmedik, her zaman daha fazlasını istedik. Bu özelliğimiz de sürekli yeni başarıları kovalamamızı ve elde etmemizi sağladı. Şimdi hepimize düşen bütünlüğümüzü bozmadan, el ele vererek geleceğin yeni başarılarına olanak sağlayacak ortamı oluşturmak olmalıdır. Bu sorumluluğu Trabzonspor'u seven herkesin paylaşacağına inanıyor, sevgilerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz