« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sadri Şener: Gabric transferi henüz kapanmadı

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Hajduk Split takımının, "Satmıyoruz" diye açıklama yaptığı Hırvat Darko Gabric'in transferinin henüz kapanmadığını söyledi.

ÖZGÜR KOÇ - YUNUS EMRE SEL - MİERLO / DHA
SON GÜNCELLEME

Genel Sayman Mahmut Aksu'yla birlikte, Hajduk Split Kulübü'nde forma giyen 22 yaşındaki Darko Gabric'in transferini bitirmek için Hırvatistan'a giden Başkan Sadri Şener umutlu konuştu.

Hajduk Split kulübünün internet sitesinden, "Gabric'i satmayı düşünmüyoruz" şeklinde açıklama yapmasına rağmen transferden tamamen vazgeçmediklerini söyleyen Şener, genç futbolcunun bordo - mavili formayı giymeyi çok istediğini söyledi.

Dün akşam Hırvatistan'da Gabric ile birlikte yemek yiyen Şener, transfer için kulübüyle görüşmeleri sürdürdüklerini ifade ederek, "Futbolcu, Cale'yle görüştü ve Trabzonspor hakkında çok iyi referans aldı. O yüzden gelmeyi çok istiyor. Kendi yöneticileriyle bir görüşme yapacak ve gitmek istediğini söyleyecek. Bu transferi sonlandırmak için çalışıyoruz" dedi.

Bu arada Gabric'in orta sahanın solunda görev yaptığı öğrenildi.

BROOS: "ALANZİNHO SOL KANAT OYUNCUSU DEĞİL"

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos, Heerenveen maçında sergilenen performansın kendisini memnun ettiğini söyledi. Broos, oyunun başında istedikleri futbolu sahaya yansıtmada ciddi sıkıntılar çektiklerini belirterek, "Futbolcularım onlardan istediklerimi yapmak için yoğun çaba harcadı. Yattara'nın sakatlığı bizi biraz korkutsa da Barış Memiş'in performansı beni memnun etti. Ancak orta sahanın soluna bir takviye yapmamız gerekiyor. Bu mevkide ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Alanzinho bir sol kanat oyuncusu değil. Orta sahadan o açığı kapatmaya çalışıyor. Mümkün olan en kısa zamanda buraya bir takviye yapmamız gerekiyor" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz