Sadist anneye 5 yıl hapis cezası

Hürriyet Haber
26 Eylül 2014 - 09:34Son Güncelleme : 26 Eylül 2014 - 10:42

Zürih'te yaşayan Bolivya kökenli bir hayat kadını, iki çocuğuna yıllarca şiddet uygulama suçundan beş yıl hapis cezasını çarptırıldı. Bugün 13 ve 10 yaşında olan iki kız, bakıcı ailelere verildi.

Zürih'te yaşayan 40 yaşında bir hayat kadını, iki farklı babadan olan kızlarına yıllarca eziyet etti. Mahkeme, cani anneyi beş yıl hapis cezasına çarptırdı.

ÇIĞLIKLARI MÜZİKLE BASTIRDI
Duruşmada altı yıl hapis talep eden savcı, kadının kızlarını 2008 yılından bu yana "işkenceye benzer" metotlarla taciz ettiğini ifade etti. İddianameye göre anne, o zaman 9 yaşında olan kızını çırıl çıplak soyup, çeşitli aletlerle darp edip ayakları ile kızın karnını tekmeledi. Çocuğun çığlıkları yükselince ise kilere götürüp işkenceye devam etti ve komşular duymasın diye büyük kızına radyoyu açmasını emretti.

SUÇU BABAYA ATTI
25 Eylül 2013 yılında kızını yaralı bir halde hastaneye götüren anne, doktorların soruları karşısında çocuğun babaları tarafından darp edildiğini öne sürdü.
Bunun üzerine göz altına alınan babanın suçsuz, annenin ise şüpheli olduğu anlaşıldı.

Sadist annenin beş yıl hapis cezasına mahkum olduğu, ciddi psikolojik rahatsızlık teşhis edilen kızların ise bakıcı ailelere verildiği belirtildi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı