Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Şadan Kalkavan bombaladı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Futbol Şubesi başkanlığı görevinden yardımcısı Selim Soydan ile birlikte ayrıldığını açıklayan Şadan Kalkavan, kulüp başkanı Aziz Yıldırım'ı eleştiri yağmuruna tuttu.

F.Bahçe futbol şubesindeki görevlerinden ayrıldıklarını ancak yönetim kurulundaki görevlerine devam edeceklerini belirten Şadan Kalkavan, başkan Aziz Yıldırım'a yönelik ağır eleştiriler yaptı. Kalkavan, ‘‘Geçmişte 1 oy farkla kazandığı seçimi, bizi listesine alıp 677 oy farkla kazandı. Ama kullanılacak adam değiliz. Dürüst olsun canımı yesin. Unutkan başkanla ne kadar başarılı olunur ki? Bana yöneticilik teklif ettiğinde verdiği sözleri unuttu. Senin gibi, özü sözü bir olacağım demişti’’ dedi.

Kalkavan şunları söyledi: ‘‘Destek veriyor, iyi bir F.Bahçeli ve dürüst olduğuna inanıyordum. Görev bizdeyken, bilgimiz dışında arayışlara girdi. Davulu sırtımıza yükledi, tokmağı eline aldı, istediği zaman ses çıkarıyor. Yetkili olmadıktan sonra hangi transferi yapacağım. Yusuf ve Ümit için Beşiktaş'ın devreye girdiğini söylemiştim, blöf yapıyorlar demişti. Basınla ilişkimden rahatsızlık duydu. Takımı başarıya ulaştıracak transferlerde kale gibi arkasında dururuz. Ama artık başarısızlıkta hesabı o verir.’’


Bunları da Beğenebilirsiniz