İZMİR HABERLERİ

Saçlarda dinamik moda

Hürriyet Haber
27.03.2017 - 13:04Son Güncelleme :

İzmirli erkek kuaförü Ceyhan Arslan, 2017 yazına damgasını vuracak saç modelleriyle ilgili ipuçları verdi.

Hürriyet Haber

23 yıldır bu mesleği yaptığını dile getiren Ceyhan Arslan, "Günümüzde saç tasarımları, diğer her şey gibi inanılmaz bir hızla değişiyor. Sıkıcı, alışılmış ve durağan modeller yerini dinamik, enerjik ve sıra dışı saç tasarımlarına bırakmaya başladı. Biz de bu yeniliklere son hızla alışıyor ve müşterilerimizin isteği doğrultusunda geliştiriyoruz.

Saçlarda dinamik moda

En çok rastlanan problemlerden birinin, müşterinin ona yakışmayacak bir model seçmesi olduğunu belirten Arslan, "Bazı müşterilerimiz cep telefonundan onlara gerek baş yapısı gerekse dış görüşünüş açısından hiç akışmayacak modelleri gösteriyorlar. Onları, onlara tam oturacak ve yakışacak modeller seçme konusunda yardımcı oluyorum. Gerekirse beraber danışa danışa güzel bir iş çıkarıyoruz.

Saçlarda dinamik moda

Bu mesleğin en sevdiğim yanlarından birisi de müşterinin istediği modeli yapmak ve onu memnun etmek. Böyle de ben de tatmin oluyorum ve müşterimi memnun bir şekilde yolluyorum" dedi.

Saçlarda dinamik moda

2017 yaz aylarında yanların kısa, üstlerin uzun ve yana doğru yattığı modelleri görmeye devam edeceğimizi vurgulayan Arslan " Bu sektörde saç ve sakal modelleri müthiş bir hızda ilerlerken bu süreci iyi değerlendirip farklı ve bireye özgü modeller üretmeye çalışıyoruz" dedi.

Saçlarda dinamik moda

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Saçlarda dinamik moda hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Mart 2017 tarihinde saat 13 04’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saçlarda dinamik moda haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı