Gündem Haberleri

  Saçım kesilince çok ağladım

  30 Ağustos 2009 - 00:00Son Güncelleme : 30 Ağustos 2009 - 00:12

  Dedesini ziyaret etmek için ailesiyle gittiği Erzincan’ın Çatalarmut Köyü’nde kuduz bir kurdun saldırısına uğrayarak, kafa derisi büyük ölçüde parçalanan Fatma Sinem Polat’a (7), estetik ameliyat yapılacak.

  Babası Erol Polat’ın elini kurdun ağzına sokup kurtardığı Fatma Sinem Polat iki hafta sonra ameliyat masasına yatacak. Kurdun diş izlerinden kurtulması için estetik ameliyat yapılmasına karar verilen Sinem, “Saçlarımın kesilmesine çok üzüldüm. Gece sabahlara kadar ağladım. Liseyi bitirene kadar uzatacaktım. Fotoğraflarıma baktıkça şimdi kurda daha çok sinirleniyorum” dedi. Kızını kurtarırken iki parmağı kırılan baba Erol Polat ise “Saçları ameliyat için kesilince çok ağladı. Kurdun saldırısında bu kadar ağlamamıştı” dedi.

  Etiketler:
  Okuyucu Yorumları { Toplam 3 Yorum }
  • seda aydemir 30.8.2009 08:47:15
   canım bnm kız çocuğunun en çok üzüldüğü şeylerden birtanesi işte bende kendimden biliyorum <br>sen merak etme canımcım eskisinden daha da güzel bir kız olucaksın ben inanıyorum sana :)
  • filiz karatepe 30.8.2009 05:08:21
   Yeniden uzar üzülme sen fıstık.Allah korumuş, zor çıkardın kurt saldırısından sağ olarak.Kurt köpekleri ne kadar evcilleşselerde kurtluklarından vazgeçmiyorlar,doğaları gereği.Her yaşama saygı duymak öncelikli insanlık görevimiz.Lütfen onlara sinirlenmemeyi öğrenki yaşadığın anlamlı tecrübe olsun.
  • Sebahattin Üstün 30.8.2009 02:53:39
   Allah en kısa zamanda şifa versin.Bununla geçmiş olsun
   
  HaberlerFenerbahçeGalatasarayPKKburçniobeAziz YıldırımNusaybin