"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Saç ektirdi

Kıbrıs’taki Rocks Otel’deki mayo-bikini defilesi ile gündeme gelen Ivana Sert’ten boşanmak için mahkemeye başvuran Yurdal Sert, yakın dostu Ercan İşal’ın oğlu Can İşal’ın düğününde ortaya çıktı.

Sigarayı bıraktığını ve her gün bisiklet kullanıp yürüyüş yaparak form tutmaya çalıştığını söyleyen Yurdal Sert, saç da ektirdi. Ektirdiği saçlarını kamufle etmek için beyaz bir şapka takan Sert, boşanma davasının bir an önce sonuçlanmasını istediğini söyledi.

Online sergi

İnci Aksoy’un kurucusu olduğu EKAV/Eğitim Kültür Araştırma Vakfı, sezonun ilk sergisini, çağdaş sanatın önemli isimlerinden Ardan Özmenoğlu’nun “Bienal Sanatçısı Değilim” (I’m not a Biennial Artist) adlı sergisiyle açtı. Süzer Plaza’daki Ekavart Gallery’de 8 Ekim’e kadar sürecek sergiyi, www.ekavart.tv’den de izlemek mümkün.

Sezona merhaba

İstanbul gecelerinin popüler adreslerinden Frame Maçka, bu akşam DJ Suat Ateşdağlı’yla yeni sezonu açıyor. Ateşdağlı’nın belirli aralıklarla çarşamba geceleri DJ performansı sergileyeceği Frame Maçka’da eğlence 23.00’te başlayacak.

Yıldızları giydiriyor

Son olarak İstanbul Fashion Week’te adL markası için hazırladığı koleksiyonla gündeme gelen Cengiz Abazoğlu’nun adı ülke sınırlarını aştı. Mary McDonnell, HBO kanalının düzenlediği Emmy ödül töreni partisine Abazoğlu’nun ‘hazır giyim koleksiyonu’ndan lila renkli bir tuvaletle katıldı. Sunday Times’ın internet sitesinde kıyafeti görüp beğenen birçok kişi Abazoğlu’nu arayıp sipariş veriyormuş.

Asmalı’da yer baktı

Sezen Aksu, Asmalımescit’te bina bakıyor. Geçtiğimiz aylarda Mısır Apartmanı’nı aldığı iddia edilen Aksu, iki gün önce de Asmalımescit’in meşhur meyhanesi Yakup’un tam karşısındaki binayı inceledi. Bir emlakçıyla binayı gezen Aksu’nun o civarda mutlaka bir yer alacağı konuşuluyor.

Baba acısı

Yardımsever kişiliğiyle tanınan Beşiktaş’ın eski yöneticilerinden Numan Ceyhan, geçtiğimiz hafta sonu babasını kaybetti.  Pazar günü Fatih Camii’nde kılınan ikindi namazının ardından Avcılar Firuzköy’deki aile mezarlığında babasını toprağa veren Numan Ceyhan, cenazede ayakta güçlükle duruyordu.

Taksim’de yürüyüş

Nazire Dedeman’ın oğlu Umut Önal’ın adını yaşatmak için kurduğu Umut Vakfı’nın 2001 yılından bu yana düzenlediği “Sessiz Ayakkabıların Yürüyüşü”, bugün Taksim Meydanı’nda yapılacak. 28 Eylül Bireysel Silahsızlanma Günü’nde yapılacak etkinliğe, Dedeman Ailesi üyeleri de katılacak.

Coşkun Sabah ile anılar

Erol-Varol Kaynar’ın sahibi olduğu Kalamata Meyhanesi kış sezonunu açtı. Beyza Gürbüzer’in işlettiği Kalamata Meyhanesi’nde bugünden itibaren her çarşamba Coşkun Sabah müzikseverlerin karşısına çıkacak.

X