Gündem Haberleri

GÜNDEM

    Sabri'nin golü ile kalp krizi geçirdi

    Ferit ASLAN/ DİYARBAKIR, (DHA)
    09.11.2009 - 15:16 | Son Güncelleme:

    DİYARBAKIRSPOR- Galatasaray maçında konuk ekip adına Sabri'nin attığı beraberlik golünü, televizyondan izleyen fanatik Diyarbakırspor taraftarı Bağkur emeklisi, 65 yaşındaki İsmet Ziyadanoğlulları'na kalp krizi geçirtti.

    Beyninde hasar oluşan Ziyadanoğulları, Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Şeker ve tansiyon hastası olan Ziyadanoğulları'nın maç izlerken fenalaştığı raporunda yazıldı.

    Diyarbakır Atatürk Stadyumu'nda dün akşam oynanan maçı Galatasaray 2-1 kazanırken, maçı merkez Yenişehir İlçesi'ndeki kahvede izleyen İsmet Ziyadanoğulları’nın kalp krizi geçirmesine neden oldu. Ziyadonoğulları, Diyarbakırspor'un 11'inci dakikada Mendoza ile öne geçmesi ile büyük sevinç yaşadı. Maçın ilk yarısının son dakikasında Galatasaray'dan Sabri’nin gelen beraberlik golüne üzülen İsmet Ziyadonoğulları kalp krizi geçirerek yere yığıldı. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan Ziyadonoğulları'nın kalp krizi nedeniyle beyninde hasar oluştuğu gözlendi. Nüroloji servisinde tedavi altına alınan ve şeker ile tansiyon hastası da olduğu belirtilen Ziyadanoğulları’nın raporuna, maç izlediği sırada rahatsızlandığı yazıldı. Doktorlar, şuuru açık olan İsmet Ziyadanoğulları’nın tedavisinin sürdüğünü açıkladı. Ziyadonoğulları’nın Sabri’nin beraberlik folü ile yakılarak devamanı izleyemediği maçta, 52.dakikada da Arda’nın gülü ile Diyarbakırspor 1-2 yenilmişti.
    Etiketler: son dakika
    

    EN ÇOK OKUNAN HABERLER

      Sayfa Başı