« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sabri Lincoln’ü çıldırttı

Ali Naci KÜÇÜK
SON GÜNCELLEME
Genç futbolcunun daha maçın başında görev mevkinde olmaması nedeniyle G.Saray kalesi gol tehlikesiyle karşı karşıya gelince Lincoln, Sabri’ye çıkışıp üzerine yürüdü.

BURSASPOR’un maçın başında girdiği ilk gol pozisyonu Galatasaray’ın yıldızı Cassio Lincoln’ü sinirlendirdi, Brezilyalı futbolcu hırsını Sabri Sarıoğlu’ndan çıkardı. 13. dakikada Bursaspor Sabri’nin kanadından etkili bir tehlike yarattı. Yusuf, geride olan Sabri’nin açığını değerlendirdi ve hızlı bir şekilde Galatasaray ceza sahasına kadar girdi. Tecrübeli futbolcunun Melo’ya verdiği ara pasta sambacı oyuncunun vuruşu De Sanctis’in yanından az farkla auta gitti.

Bu pozisyon Lincoln’ü çılgına döndürdü. Hırslı bir şekilde sahaya çıkan ve son günlerde yükseliş gösteren G.Saray’ın 10 numarası Lincoln, sağ bekte görev alan Sabri’nin yerinde olmaması yüzünden doğan tehlike nedeniyle saha içerisinde genç futbolcuya çıkıştı. Lincoln’ün "Sabri yerine geç. Rakibi durdurman gerekiyordu. Senin yüzünden az daha gol yiyorduk" sözlerine Sabri’den yanıt geldi. Genç futbolcu da Lincoln’e "Kendi işine bak" yanıtını verince, iki futbolcu birbirinin üzerine yürüdü. Araya Arda başta diğer takım arkadaşları girdi ve olayın büyümesini engelledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz