« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sabreden derviş Serdar

Geçen sezon gösterdiği performansla Fenerbahçe kalesini devralan Serdar Kulbilge, "Görev alacağım günü sabırla bekleyip sonunda muradıma erdim" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Genç file bekçisi, Fenerbahçe gazetesinde yayımlanan röportajında, "Burada daha uzun seneler sayısız başarılara imza atacağımızı düşünüyor ve istiyorum. Bunu başaracak güçteyiz. Takım olarak da buna inancımız sonsuz" diye konuştu.

Ailesi uğuru

Röportajında her futbolcunun bir uğuru olduğunu belirten Serdar, "Benim de uğurum eşim ve çocuklarım. Onlar performansımı çok olumlu etkiliyorlar. 5 yaşındaki oğlum Bartu, 5 aylık kızım Ege ve eşim kazandığım başarılarda büyük pay sahibi. Kupayı kaldırdığımız Ankaragücü maçına eşim de geldi. Umarım her geldiği maçta aynı mutluluğu yaşarız" ifadelerini kullandı.

Bir kaleci olarak çekindiği forvet oyuncusunun bulunmadığını vurgulayan sarı lacivertli file bekçisi, "Hiçbir maçta sahaya korkarak çıkmadım. Zaten o şekilde çıkarsam başarı diye bir şey söz konusu olmaz. Çekindiğim forvet oyuncusu yok. Benim tek düşüncem sahaya çıkıp görevimi başarıyla tamamlamak, elimden gelen gayretin en iyisini gösterebilmek. Eğer bunu başarabildiysem ne mutlu bana" yorumunu yaptı.

Rüştü’ye başarılar

Bu arada Fenerbahçe’de olduğu süre içinde deneyimli kaleci Rüştü Reçber’den çok şey öğrendiğini söyleyen Serdar, "Rüştü ağabey 13 sene böyle büyük bir camiaya hizmet vermiş birisi. Ayrılık kararına saygı göstermek gerekiyor. İki sene beraber çalıştık ve ondan öğrendiğim çok şey oldu. Ona yeni takımında başarılar diliyorum" dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler