Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Sabırlı davranmak gerekiyor

Hareketli bir gün. Özellikle haberleşme trafiğinin yoğun olacağı bugün, kısa yolculuklar ve ilginç organizasyonlar yapılabilir.

Bilgisayar teknolojisi ve elektronik cihazlarla ilgili bazı karışıklıklar ve sürpriz durumlar ortaya çıkabilir. Farklı duyguların ortaya çıkmasıyla birlikte ilginç ilişkiler ve skandallar gündeme gelebilir. İsteklerin değişmesine neden olabilecek durumlar karşısında sabırlı davranmak gerekiyor.

MEKTUPLAR

Yükselen burcunuz Akrep. Burcunuz ise Aslan. Bu nedenle içinizde fırtınalar kopuyor. Üstelik Güneş en parlak göründüğü yerde iken doğmuşsunuz ve kendinizi göstermek istiyorsunuz fakat Yükselen burcunuz Akrep olduğu için kendinizi gösteremiyorsunuz.

Çünkü Akrep kendini göstermekten hoşlanmaz. Kendini gösterebilmesi için güvende olduğunu bilmesi gerekir.

Bunun sonucunda içsel çatışmalar ortaya çıkar. Özellikle bu dönem geriliminizin arttığı bir devre.

Aralık ortasına kadar devam edecek bu dönem içinde sabırsız ve tahammülsüz olabilir, kırıcı bir tavır içinde bulunabilirsiniz. Sevdiğinize karşı sabırlı davranmanız gerekiyor.

Aynı zamanda kardeşlerinizle tartışmaktan da kaçının.

Yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar almayın.

Çevrenizin sizi zorladığını ve tahammül edemediğinizi belirtmişsiniz. Fakat bunun geçici bir dönem olduğunu unutmayın. Büyük isteklerinizi gerçekleştirmek için çok çalışacaksınız.

Bu arada sizi kıskananlar olabilir. Onlara karşı tedbirli ve dikkatli davranın. Yüksek öğrenimle ilgili endişelerinizden uzaklaşın. Çünkü astrolojik açıdan yüksek öğrenim yapabileceğiniz ve yurt dışına gideceğiniz görünüyor.

Gelecekte yönetici pozisyonda olursanız, başarılı olacaksınız.

Eğitiminizi bu yönde yapabilirsiniz. 

RUMUZ: EVRİM
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI