İSTANBUL HABERLERİ PENDİK HABERLERİ

Sabiha Gökçen Havalimanı terminal işletmeci İSG'de yeni atamalar yapıldı

DHA
10.04.2018 - 12:37Son Güncelleme :
DHA

Anıl UÇAN/İSTANBUL,  (DHA)-İSTANBUL Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı terminal işletmecisi olan İSG’de Operasyon Direktörlüğü görevine Göksu Güney, Havacılık Pazarlama Direktörlüğü görevine ise Gerald Ong getirildi.

Türkiye'nin en fazla yolcu trafiğine sahip ikinci havalimanı olan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nın terminal işletmecisi İSG üst yönetim kademesine iki yeni atama yapıldı. Yapılan atamalarda Operasyon Direktörlüğü görevine Göksu Güney getirildi. Güney, havacılık sektörünün önde gelen firmalarında yurtiçinde ve yurtdışında 13 yılı aşkın bir süre çalıştıktan sonra son olarak İSG’de Operasyon Direktörü olarak görev aldı. İSG ailesine Havacılık Pazarlama Direktörü olarak katılan Gerald Ong ise, Malezya, Hindistan, Suudi Arabistan, İngiltere ve Filipinler'deki çeşitli uluslararası projelerde görev aldıktan sonra, son olarak İSG’de Havacılık Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.

(FOTOĞRAFLI)

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Pendik haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Pendik ilinden Sabiha Gökçen Havalimanı terminal işletmeci İSG'de yeni atamalar yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 10 Nisan 2018 tarihinde saat 12 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Sabiha Gökçen Havalimanı terminal işletmeci İSG'de yeni atamalar yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı