Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu

Hollandalı ünlü futbolcu Rafael van der Vaart’ın eski sevgilisi Sabia Engizek, hamile olduğunu ispatlamak için bir dergiye yarı çıplak poz verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Rafael Van der Vaart’la uzun süreli bir ilişki yaşayan ve geçtiğimiz aylarda ayrılan 37 yaşındaki Sabia, ünlü futbolcunun “Hamile olduğunu kanıtlasın” sözlerine ağlayarak yanıt verdi.

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu
600 metrekarelik evinin kapısını gazetecilere açan Sabia önce Gala Dergisi için, yarı çıplak pozlar verdi ve hamileliğini gösterdi.

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu
GÖZYAŞLARIYLA ANLATTI
Ardından da, Alman TV kanalı Pro7’e kapılarını açtı. Bu akşam, Avrupa saati ile 22.30’da yayınlanacak ‘Red’ isimli programa çarpıcı açıklamalar yapan Sabia, bu kez “Hamile değil” dedikodularına daha net bir yanıt veriyor.

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu
Evinin her köşesinde çekimler yaptıran, zaman zaman ağlayan, zaman zaman gülen Sabia, “Daha önce Rafael’den iki kez hamile kaldım. İki kız çocuğumu da biri 6, diğeri 8 aylıkken kaybettik.

Sabia, karnında bebeğiyle soyundu
Şimdi de bu ayrılık geldi“ diye yaşadığı dramı anlattı. Kapısında halen ayrıldığı Rafael van der Vaart’ın ismi duran ve fotoğrafları kaldırmayan Sabia, hamilelik nedeniyle 10 kilo aldığını açıkladı. (AMK)


Bunları da Beğenebilirsiniz