« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Saba'nın en zor anı

CNN TÜRK’te, Saba Tümer’le 'Bu Gece' programına konuk olan Didem Erol, sözleriyle ünlü sunucuyu zor durumda bıraktı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

İŞTE O ANLAR / WEB TV           

TARANTINO BANA AYAK MASAJ I YAPTI     
 
Erol ünlü yönetmen Tarantino ile birlikte geçirdiği günler için şunları söyledi;

"Tarantino ayak fetişisti. İlk tanıştığımızda bilmiyordum. Bir partide '' Ayaklarım ağrıyor. Yaptığın filimler kadar iyi ayak masajı yapamıyorsan hiçbir boka yaramazsın'' dedim. Yanıma geldi, ayakkabılarımı çıkardı ve bana ayak masajı yaptı. İyiydi."

ŞİDDETE MARUZ KALDIM 

“Bir İngiliz tarafından şiddete maruz kaldım. Tam anlamıyla dayak yemedim. Kendisini terk etmek istediğim için boğazıma sarıldı. O geceyi hastanede koruma altında geçirdim. Bunu yapan kişi daha önce bir erkeği hastanelik etmiş. Bunu sonradan öğrendim. Ertesi gün evime geldi ve karşımda ağladı. O an benim için kadın-erkek ilişkisi bitti, anne-yaralı çocuk ilişkisi başladı. İyileşme sürecine yardım etmek istedim.Tabi iyileşmedi.

ERKEKLER DEFİLE İZLERKEN NE HİSSEDİYORSA BEN DE ÖYLE HİSSEDİYORUM

"Erkekler Victoria's Secret defilesini izlerken ne hissediyorsa, düşünüyorsa ben de bir futbol ya da basketbol maçını seyrederken onları düşünüyorum. Çok fit olan, baklava kaslı adamlar benim eğlencem için orada gladyatör gibi savaşıyor, terliyor. Hoş on tane adamın terlemesini izlemek bile bence hoş ve gayet seksi."
 
BENSİZ DAHA MUTLUYSA ÖYLE YAŞAMALI

"Bir ilişki tedirginlikle yürümez. İnsanları serbest bırakırım. Nerdesin, ne yaptın diye sormam. İki yıl nişanlı kaldım bir kere telefonunu alıp bakmadım.  Aldatıldığıma dair bir şey yakalamadım. Yakalarsam tek gecelik bir şey ise bir sarhoşluk anı ise çok seviyorsam belki affederim. Ama süregelen bir şey ise bilmiyorum... İnsanları çok da sorgulamamak lazım. Bensiz daha mutlu olduğuna inanıyorsa öyle yaşamalı. 3.5 yıl ilişki yaşadığım adam Almanya'ya gidiyor bir yıl film çekiyor, ben Türkiye'de 3 ay film çekiyorum. Şimdi bu adam Almanya'da bir otel odasında bir yıl boyunca beni düşünürek kendisiyle oynamıyor herhalde."


Bunları da Beğenebilirsiniz