Saatolog 2017 çıktı

Hürriyet Haber
05 Haziran 2017 - 15:39Son Güncelleme : 05 Haziran 2017 - 15:39

Saatseverlerin büyük bir merakla beklediği Saatolog 2017 Almanağı çıktı. Türkiye’nin ilk ve tek lüks almanağı olan Saatolog, artık internetten de satın alınabiliyor.

Yüzlerce saat markasının binden fazla saatinin yer aldığı, ülkemizin ilk ve tek lüks almanağı Saatolog 2017 okuyucusuyla buluştu. Dünyaca ünlü yıllık saat kataloğu ve dergisi Armband Uhren'in lisanslı Türkiye baskısı ilke kez 2012 yılında “Saatolog Armband Uhren” adıyla yayımlanan ve Türkiye’deki saat meraklılarının beğenisine sunulan Saatolog 2017 Almanağı yayımlandı. Saatolog’da, saat üreticilerinin; kuruluş yıllarından çalışan sayılarına, önemli koleksiyonlarından fiyat aralıklarına kadar her türlü genel bilginin yanı sıra, yeni modellerin mekanizma bilgileri ile fonksiyonları gibi tüm teknik detaylar ve fiyat bilgileri de yer alıyor. 1000’den fazla saat modelinin tüm teknik detayları ve fiyatlarıyla yer aldığı özenle hazırlanmış Saatolog, seçkin kitapevlerinde bulunabileceği gibi, bu yıl ilk defa www.saatolog.com adresinden online da temin edilebilecek. Ayrıca saat meraklıları, Saatolog’un geçmiş sayılarını da yine bu adres üzerinden satın alabilecekler.

Saatolog 2017 çıktı

 

TÜRKİYE’DE BİR İLK!

“Geçmişten günümüze, daima bir prestij göstergesi olan saatler hakkında genel kültüre sahip olmak, en az o saate sahip olmak kadar önemlidir” felsefesi ile yayımlanan Saatolog, efsane saatlerden, mekanik saatlerle ilgili terimleri içeren saat terminolojisine birçok ilgi çekici ve farklı konu başlığını sayfalarında işliyor. Türkiye’nin ilk ve tek lüks saat almanağı Saatolog’ta yer alan saatlerin en az yarısı yeni modellerden oluşuyor. Türkiye’nin her yerinden, adrese teslim şekilde gönderilen Saatolog, zengin içeriği ile saat meraklılarının her yıl beklediği en önemli yayın ola özelliği taşıyor.

 Saatolog 2017 çıktı

 

 

 

     EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı