Gündem Haberleri

  Saadet Partisi'nden The İmam filmine destek

  ANKA
  26.10.2005 - 14:47 | Son Güncelleme:

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Rıza Güneri, "The İmam" filmini izlediğini ve çok takdir ettiğini söyledi. Güneri, "İmam Hatip camiasının filme giderek destek vermeleri gerekir" dedi.

  Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Teoman Rıza Güneri, "The İmam" filmini izlediğini, çok takdir ettiğini belirterek, imam hatiplilere de filme gitmeleri çağrısında bulundu.Güneri, Milli Görüşçülerin "The İmam" filmini boykot ettiği yönündeki haberler üzerine yazılı bir açıklama yaptı. Güneri, filmi izlediğini ve çok takdir ettiğini belirtti.

  Film yapımcısını ve ekibi cesaretlerinden dolayı kutlayan Güneri, şunları kaydetti: "Film oldukça yalın bir anlatımla insanımızdan kesitler sunmakta. Olaylar çok iyi gözlemlenmiş ve senaryoya yansıtılmış. Çok iyi karakterler oluşturulmuş. Film, siyasetten ticarete kadar toplumumuzun hemen her kesiminde yer alan imam hatip camiası kökenli kişilerin daha iyi, doğru ve olumlu anlaşılmasına katkıda bulunacağına inanıyorum. Tabii ki daha iyisi de yapılabilirdi. Ama başlangıç olarak bu da iyi. Daha iyisinin yapılabilmesi için sanatseverlerin, toplumumuzun ve imam hatip camiasının filme giderek destek vermeleri gerekir. Doğal olarak destek vermeden daha iyisini beklemenin doğru olmayacağını düşünüyorum. Toplumumuzun vereceği destekle daha iyi ve nitelikli filmlerin yapılacağına da inanıyorum."
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı