VAN HABERLERİ

Saadet Partisi’nden Seçim Çalışması

IHA
22.10.2015 - 10:02Son Güncelleme :

SAADET PARTİSİ SEÇİM ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜRÜYOR.

IHA

Saadet Partisi Van Milletvekili Adayı Şahin Yağar, Erciş’te seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Yıllardır Saadet Partisi’nin her kademesinde başarıyla görev yapan, her türlü organizasyonda aktif rol alan Şahin Yağar, bu görevlendirmeden duyduğu onuru dile getirerek, "Görev istenmez verilir, verilirse de emir sayılır prensibiyle layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. 1 Kasım seçimlerine Erciş olarak hazırız. İnşallah başka bir netice doğacak. 1 Kasım’da Millî Görüş davası ile meclis başka bir renge bürünecek. Millî Görüş davasının etkinliği, Türkiye’de herkes tarafından görülecek” dedi.
“SAADET PARTİSİ BU MİLLETİN VİCDANIDIR”
7 Haziran seçimlerinden sonra 4 siyasi partinin ve 550 vekilin hükümeti kuramadığını ve milyonlarca oyun boşa gittiğini belirten Yağar, meclisin çözüm yeri olduğun, ancak siyasi partilerin adeta tiyatro oynadığını kaydetti. Ülkemizin sorunlarının çığ gibi büyüdüğünü; terör ve ekonominin patlama noktasına geldiğini ifade eden Yağar, ‘analar ağlamasın’ diye yola çıkanların gelen şehitlerle tüm Türkiye’yi yasa boğduğunu dile getirerek, “Son 8 ayda paramız yüzde 25 değer kaybetti. Doların 1 kuruş artması, ülkemize 4 milyara mal oluyor. Yıllarca izlenen politikaların yanlış olduğunu her sefer belirttik, ancak özellikle hükümet uyarıları dikkate almadı. Bizler bu milletin vicdanıyız, ruh köküyüz. İşte bu nedenlerle Saadet Partisi’nin mutlaka mecliste olması gerekiyor” diye konuştu.
Saadet Partisi’nin milletin her zaman gönlünde olduğunu, ama ‘barajı aşamaz, oylar boşa gider’ diye oy verilmediğini sözlerine ekleyen Yağar, “7 Haziran seçiminden sonra halkımız, aslında Saadet Partisi’ne verilmeyen oyların boşa gittiğini gördü. Allah rızasına uygun var gücümüzle çalışacağız. Bir siyasi partinin, her şeyden önce sesini duyurması lazım. Sesini vatan sathına duyurabiliyorsa o siyasi partinin canlanması, sandıkları patlatacak hale gelmesi son derece kolaydır. Bir siyasi partinin bu gelişmeyi sağlaması için mutlaka parlamentoda olması gerekir. Saadet Partisi’nin de mecliste temsil edilmesi halinde çok şey değişecektir” şeklinde konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Van haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Van ilinden Saadet Partisi’nden Seçim Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 22 Ekim 2015 tarihinde saat 10 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Saadet Partisi’nden Seçim Çalışması haberi güncellenecektir.

  VAN NAMAZ VAKİTLERİ
  19 Kasım 2017, Pazar
  • İmsak
   05:04
  • Guneş
   06:45
  • Öğle
   12:03
  • İkindi
   14:42
  • Akşam
   16:59
  • Yatsı
   18:29
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı